Arama Yap

Siyahın Büyüsüne Kapılma Zamanı

Siyahın Büyüsüne Kapılma Zamanı

Hiç şüphe yok ki herkesin hemfikir olacağı bir konu var: Yılın rengi siyah! Siyah 2018-2019 sonbahar ve kışına öyle güzel yansıdı ki, hepimiz siyahın en güzel tasarımlarını edinmek istiyoruz. Siyah kıyafetler, siyah çantalar, siyah aksesuarlar, siyah makyaj, siyah iç giyim… Hepsine yürekten bağlandık. Siyahın asi, elagan, havalı, iddialı ve zevkli yönlerinden faydalanma zamanı… Siyahın büyüsüne birlikte kapılalım… Sezonun en güzel rengi siyah için Penti’nin koleksiyonunda neler var, birlikte bakalım…

Siyahın Büyüsüne Kapılıyoruz

Büyülü Siyah
Penti’nin siyah Heart Velvet Bodysuit’ine aşık olacağınıza eminiz. Zarif dantel detayları ve yumuşacık kadifesi ile iç giyim için sık sık tercih edeceğiniz bir tasarım olacak. Bodysuitinizi elbiselerle çok rahat ve keyifle kullanabilirsiniz. Şık bir kombinin gizli ve çekici detayı olan bodysuit için hemen tıklayın.

Işıltılı, Siyah ve Çok Havalı
Uykunuzda da siyahın güzelliğini doya doya yaşayın. Penti’nin koleksiyonundaki siyah Shiny Velvet Pijama uykularınızda size eşlik etmek için hazır. Bu pijamayı o kadar seveceksiniz ki, bir çift stiletto ile sokakta da giymek isteyeceksiniz, eminiz…

İçten Dışa Romantik Siyah
Siyah sezonun en güzel şekilde kullanılan rengi. Öte yandan sezonun en güzel dokusu olan kadife var. Bir de floral rüzgar var ki unutmak olmaz… Bu muhteşem üçlünün buluştuğu siyah Luva Velvet Braletin kalbimizde yeri var.
Seçimlerinizi biraz daha çekici hale getirmek için Parlak Siyah Laluce Sütyeni de radarınıza alabilirsiniz. Hem parlak hem de siyah… Daha ne olsun.
Yıla damgasını vuran vahşi desenleri seviyorsanız, Leopar Lol Up Sütyen de Penti.com’da sizi bekliyor.
Penti’nin seçkin Mickey Mouse koleksiyonundan siyah Minnie Velvet Blalet de siyahın büyülü ve romantik dünyasındaki yerinizi sağlamlaştırmak üzere kısa bir süre Penti’de.
Havalı Adımlar
Siyah çoraplar her zaman başımızın tacıdır. Hem soket, hem külotlu çorap olarak siyah çoraplar seçmek hepimizin alışkın olduğu bir durum değil mi… Peki şimdi işleri biraz daha çekici hale getirelim. Yapmanız gereken parlak, file, desenli siyah çoraplar seçmek. Böylece siyah modasını daha sağlam vurgularsınız.
Siyah Roses File külotlu çorap günden geceye size eşlik etmeye hazır.
Siyah Yumuşak Soket ile sezonun peluş modasına vurgu yapan kombinler tamamlayabilirsiniz.
Siyah Copper Shiny Soket ile zarif kombinlere havalı bir imza atın.Aksesuarların İnceliği İçin Siyah
Siyahın büyülü havasını aksesuar seçimlerinizde de değerlendirin. Penti’nin aksesuar koleksiyonundaki siyah seçimler harika.
Siyah Glitter Saç Bandı ile hem nostaljik, hem de modern bir rüzgar yakalayın.
Siyah Plush Çanta ile sezonun yumuşak ve havalı modasına ayak uydurun.
Siyah Flora Atkı ile sadeliğinize hareket ve enerji katın.
Siyah Capitone Eldiven ile klasiklerin vazgeçilmezliğini yaşayın.

Bu sezon içten dışa, tepeden tırnağa siyah tercihler yapmak konusunda asla tereddüt etmeyin. Sezonun siyah modasının bolca ışıltıya sahip olduğu da aklınızda olsun. Penti, siyah modasına ayak uydururken de yanınızda.

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Siyahın Büyüsüne Kapılma Zamanı - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Yeni Yılda Gidilebilecek Rotalar

Yeni yılı şehirde ve evinizde karşılamak yerine her şeyden uzaklaştığınız ve kendinize odaklandığınız bir tatile ne dersiniz? Yeni yılı karşılamak...

Kapat