Arama Yap

Sokak Trendlerini Yakından Tanıyalım

Sokak Trendlerini Yakından Tanıyalım

Sokakta ne moda? İşte dilimizden düşmeyen bir soru… Sokakta neyin moda olduğunu bilmek bizi rahatlatır. Sokak trendlerinizi yakından tanıyınca, stil tuzaklarına düşme ihtimalimiz yok. 2018 yazının sokak trendlerine hızlı bir bakış atalım. Hangi parçalar, hangi renklerle ve nasıl kullanılmış birlikte görelim…

2018 Yazı Sokak Trendleri

1. Mor!
Yılın rengi olan mor, sokaklarda hemen hemen her parçaya uygulanmış şekilde dolaşıyor. Mor bir elbiseler… Bu modern renge dolabınızda mutlaka yer verin.

2. Düşük omuzlar!
90’ların salaş rüzgarları yeniden esiyor. Oversized bir gömlek edinin ve omuzunu düşürerek kullanın. Böyle bir gömleği şortlarla kombin edebilirsiniz.

3. Polka dot dedikleri…
Onlar Polka Dot diyor, biz de puantiye. Puantiyeler sokak trendlerinde yerlerini aldı. Hem şık hem de cool parçalarda puantiye göreceksiniz, görünce bizi hatırlayın.

4. Çizgiler!
Yaza damgasını vuracak trendlerden biri de bu çizgiler. Şimdiden sokaktalar! Hatta Penti’nin çizgili mayoları sayesinde plajlarda da yerlerini aldılar.

5. Mom jeans…
Mom jeans, orta-yüksek beli, botu paçası ile bu yazın ikonik parçalarından biri olacak. Bir mom jean, bir de beyaz tişört. Giyin ve çıkın. İşte bu kadar.

6. Salaş rüzgarlar
Bu yazın sokak trendleri salaş, özensiz gibi görünen ve dağınık bir ruha sahip. Öyle iki dirhem bir çekirdek olmaya uğraşmayın. Bırakın, biraz da dağınık kalsın.

7. Tulumlar
Tulumların modası geçmiyor! Tulumlar kendilerini tazeleyip sürekli sahnede yer alıyorlar. Bu sezon da tulumlar çok popüler. Ancak bu kez omuzlar daha açık, kumaşlar daha hafif… Plajda tulum giymek isterseniz Penti’nin koleksiyonundan hemen bir tane edinebilirsiniz.

8. Egzotik çiçekler
Bu yazın sokak trendleri arasında egzotik çiçekler sık sık karşımıza çıkıyor. Hemen hemen her kumaşa uygulanan bu çiçekler en çok plajlara yakışıyor, bizden söylemesi.

9. Uyum
Bu yaz sokak trendleri arasında, birbirine uyumlu alt ve üstleri sık sık göreceğiz. Takım kıyafetler için muhteşem bir yaz olabilir.

2018 yazının sokak trendlerine hızlıca göz attık. Yeni ve yükselen trendlerde görüşmek üzere.
Sezon ruhunu yansıtan Penti’nin koleksiyonuna göz atabilirsiniz.

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Sokak Trendlerini Yakından Tanıyalım - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Tatil Valizinde Neler Olmalı?

Yaz tatiline çıkarken yanınıza neler almalısınız? Bir yanda olmazsa olmaz temel ihtiyaçlar var, öte yanda da son moda olan parçalar....

Kapat