Arama Yap

Sonbahar-Kış Sezonunun Ayakkabı Modası

Sonbahar-Kış Sezonunun Ayakkabı Modası

Bu yılın ayakkabı modası o kadar renkli ve hareketli ki, bu birbirinden güzel parçaları sizlerle paylaşmadan duramadık. Renkler, topuklar, farklı kullanımlar, alışılmadık kombinler… Ayakkabıların altın çağındayız. Sonbahar-kış sezonunun ayakkabı modası ve kombin önerilerimizi okumaya hazır mısınız?

Sonbahar-Kış Sezonundan Ayakkabı ve Çorap Modası

kışlık sandaletler ve çorap uyumu

1. Kışlık Sandaletler ve Çorapların Uyumu
Evet bu tabiri biz uydurduk 🙂 Ama bir sorun neden uydurduk? Eh bütün sandaletler kışa taşınıyor ve çorapla kullanılıyor da ondan… Yüksek topuklu açık ayakkabıları hiç rafa kaldırmayın. İçine şöyle havalı, ışıl ışıl bir çorap giyin, bunu de diz altı bej bir etekle kombinleyin. Çorap seçiminizi şu modanın keyifli yüzleriyle yapamaya ne dersiniz? Çıkın sokağa. İşte modanın nabzını tutmak budur.

parlak çizmeler parlak çoraplar

2. Parla parla parla!
Sezonun ayakkabı trendleri mücevher gibi parlıyor. Parlak çizmeler, daha parlak çoraplarla birlikte kullanılıyor. Bacağınızı sarmayan dökümlü kesimli çizmelerle birlikte havalı çoraplarınızı giyin, konfor ve moda burada! Parlak adımlar, bir iki… O çoraplar görünecek ve parlayacak! Hangi çoraplar mı?

İşte şunlar: Penti Shiny

penti file külotlu çorap

3. Kovboy çizmelerinin yükselişi!
Kovboy çizmeleri tekrar moda! İçinizdeki asi kızı ortaya çıkarmak için muhteşem bir fırsat… Kovboy çizmelerinizi file çoraplarla birlikte kullanın ve ortalığı kasıp kavurun. Kovboy çizmeleri kadınsı dokunuşlarla birleşince o kadar güzel oluyor ki, bu kullanım fırsatını kaçırmayın.

Filenin sultanı olmak için : Siyah Line File Çorap

yüksek topuklu terlikler

4. Terliklere devam ama çorapsız olmaz!
Geçen sezon başlayan terlik modası bu sene de devam ediyor. Ucu kapalı ve yüksek topuklu terlikleri sık sık göreceğiz. Mutlaka edinin. Ucu açık olan terlikleri ise, canlı renklere sahip havalı çoraplarla birlikte kullanmayı ihmal etmeyin. İşe biraz eğlence katmak isterseniz, püsküllü çorap modellerini seçebilirsiniz.

oxford ayakkabı çorap

5. Oxfordları daha kadınsı hale getiren çoraplar…
Çorap seçiminin çok kritik olduğu bir ayakkabı modeline geldik işte. Oxfordlarınızı mutlaka çok güzel bir çorapla kombinleyin. Renkleri, ışıltıları ve güzelliği olan tarz ve modern bir çorap seçin. Oxfordlarla giyeceğiniz dümdüz basit çoraplar, tarzınızı çok fazla maskülen yapabilir. Aman dikkat. Şu tatlı nakışlılar bu işi kurtarırlar
: June13 Soket Çorap

bilekleri saran botlar

6. Bilekleri saran tasarımlar…
Bu sezon, bileklerinizi saran kısa botlara sıkça denk geleceksiniz. Bu Viktoryen botların sırrı şıklık ve nezaket. Şık ve nazik kombinlerinizi bu botlar ile tamamlayın. seçeceğiniz çorabın da en az botlarınız kadar zarif olmasına özen gösterin. Güllerin büyüsüne kapılmak isteyenler Roses’ı tercih edebilir. Ya da kış filesi ile daha yumuşak bir dokunuş elde edebilirsiniz. 

Sezonun ayakkabı modası ve uygun kombinleri böyle özetleyebiliriz. Siz de favori ayakkabı-çorap kombinlerinizi Instagram sayfamız ve #hashtag’imiz üzerinden bizimle paylaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Sonbahar-Kış Sezonunun Ayakkabı Modası - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
pilates
Senin İçin Doğru Spor Hangisi?

Kapat