Arama Yap

Sonbahar Kombinlerinde Hayatını Kurtaracak Yeni Penti Live Up Tayt Serisiyle Tanış

Sonbahar Kombinlerinde Hayatını Kurtaracak Yeni Penti Live Up Tayt Serisiyle Tanış

 

Penti Live Up serisi ile gün boyu rahat olmak artık mümkün. Artık sürekli yukarı çıkan etekler, kaşındıran pantolonlara son. Gün boyu stilini konuştururken esnekliği ve rahatlığıyla ön plana çıkan Live Up serisiyle günün tadını çıkarabilirsin. Hatta bu serinin XSS bedenleri bile var. Bakalım sana uygun olanlar hangileri…

Günlük

Esnek kumaşı ile vücudu sararken tüm gün rahatlık olmak istediğin zamanlarda tercihin belli oldu. İster okula giderken ister işe giderken hayatına kurtaracak olan bu günlük taytlar kot gibi görünüyor. Kot gibi görünüyor dedik ama yumuşacık ve çok rahat. Kendini asla kalın veya rahatsız bir kot pantolon giyiyormuş gibi hissetmeyeceksin.

Tüm Gün Şık

Daha resmi veya şık bir kombin yapmak istediğin zaman ‘’Tüm Gün Şık’’ serisine göz atabilirsin. Deri, kadife ve parlak gibi bir sürü modelden oluşan bu seriyle şık gözükürken rahat olabileceksin. Dilersen spor kombinler yapıp, dilersen de ceketlerle bile resmi bir şekilde giyebilirsin.

Push Up

Gittikçe artan çeşitliliği ile Push Up serisi ile sıkı ve olağanüstü bir görünüm elde edebilirsin. Deri ve kot çeşitleri bulunan bu seri ile daha dolgun bir görünüm sağlayabilirsin. Yüksek bel olması da cabası … Aynada kendini baktığın zaman çok mutlu olacaksın bizden söylemesiii.

Toparlayıcı

Bacaklarını, kalçanı ve karın bölgeni daha sıkı göstermek istersen toparlayıcı taytlar kesinlikle sana göre. Bol pantolonlar giyip göstermek istemediğin yerleri gizlemektense toparlayıcı taytlarla istediğin bu görünümü daha kolay elde edebilirsin.

 

Thermal

Kışın üst üste giyinme diye Penti seni düşünüp termal taytlar yapmış. Soğuk havalarda bile artık çok güzel olacaksın. Kombinlerini rahatlıkla yapabileceksin. Termal tayt, kazak, mont, atkı ve bere ile kar fırtınası bile çıksa üşümeyeceğiz 🙂

Push Up Thermal

Hem sıcak tutacak hem şık hissettirecek hem de push up ile kendini daha iyi hissedeceksin bu modelde. Push up giymek isteyip kışın havadan dolayı giyemeyenlere müjde bu seri tam sana göre. Tarzını push up etkisi ve termalin sıcaklığıyla göstermenin tam vakti.

 

Bu seri tükenmeden hemen kendine uygun bulduklarını incele deriz. Penti mağazaları veya penti.com‘dan bütün modelleri inceleyebilirsin.

 

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Sonbahar Kombinlerinde Hayatını Kurtaracak Yeni Penti Live Up Tayt Serisiyle Tanış - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Pijamanı Sokağa Taşı

Pijamalar hayatımız boyunca içinde en rahat olduğumuz kıyafetler. Elimizde olsa hep onları giyeriz di mi? Hem yumuşak hem de çok...

Kapat