Arama Yap

Sonbaharın İç Giyim Desenleri

Sonbaharın İç Giyim Desenleri

İç giyim tercihlerimiz hem ruh halimize hem de dışarıdaki değişimlere göre şekilleniyor. Işıl ışıl yaz günlerde rengarenk ve canlı tercihler yaparken, kışları daha sade modelleri ve desenleri tercih ediyoruz. Bununla birlikte işe biraz heyecan katmak için daima orijinal tasarımları seviyoruz. Sonbaharın iç giyim desenleri de bu tercih değişkenlerinden nasibini aldı. Sonbaharın en güzel iç giyim desenlerini gelin birlikte görelim. Peki sadece desenler mi? Tabii ki hayır. Hem desenler, hem kesimler, hem de önerilerimiz burada!

Sonbaharda İç Giyim Modası


Sade, zarif ve elegan tercihler: Perfect Nude
Pembenin, kahvenin ve toprak tonlarının en yumuşak, en kusursuz haline sahip olmak için doğru koleksiyondasınız. Sonbaharda sadelikten yana olanlar için bu sezon en iyi tercih bu yumuşak ve tatlı tonlar. Perfect Nude’u özel kılan en önemli detaylar ise, yenilikçi ve modern kesimleri, yüksek kaliteli kumaş ve teknolojisi. İç giyimde benzersiz bir sayfa açmak için Perfect Nude ile hemen tanışın.

 

Sonbaharın çekici yüzü: Dantellerin Estetiği
İç giyim ve danteller birbirine kenetlenmiş ayrılmaz ikililer olma özelliklerini daha uzun yıllar sürdürecek gibiler. Bu sonbaharda da olduğu gibi… Dantellerin estetiği bu yıl daha da derinlere işlenmiş, hem doku hem de desen olarak karşımıza çıkmış durumdalar. Sonbaharda dantelin hakkını veren iç giyim tasarımları için adres burası.

 

Braletlerin yükselişi bu sonbaharda da devam ediyor: Bralet Aşkı
Sonbaharda iç giyim modasına bir katkı da braletlerden geliyor. Braletler şimdiye kadar sessiz ve derinden hayatımızda yer ettiler. Ama artık o sessizliklerini bozmaya ve gümbür gümbür gelmeye karar verdiler. Penti’nin bralet koleksiyonundaki tasarımları görünce buna siz de hak vereceksiniz. Braletleri bir iç giyim olarak değil, giyim kuşamın tamamlayıcısı bir tasarım olarak kullanın, çekiciliğinize çekicilik katın.

 

Yenilikçi: Büstiyer
Braletler artık zirveye çıktığına göre, yavaş yavaş evrim geçirmeye başlayabilirler. Dantelli büstiyerler de tıpkı braletler gibi kombininizin bir parçası olmaya hazırlar. Bu sonbahar büstiyerlerin yükselişine tanıklık etmekle kalmayın, kullanıp öncülük edin.

Yazdan transfer iç giyim modası: Çiçekler
Bu yaz tepeden tırnağa çiçekli desenlere doyduk diyebiliriz. Çiçekli desenlerin hayatımızda biraz daha kalmaya niyetli olduğunu söylemeden geçmeyelim. Çiçekli desenler sonbaharda da epey popüler olacak. Yalnız bu kez, büyük ve tropikal çiçek modelleri değil, küçük ve narin çiçekleri daha sık göreceğiz. Çiçekli sütyen ve külotlara yazın neşesini içinizde taşımak çok kolay.

İç giyimde sonbahar rüzgarları uzun uzun essin ve bu tatlı koleksiyonlar hepimizin dolabında yerini alsın.

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Sonbaharın İç Giyim Desenleri - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Yaz Bitmeden Tepeden Tırnağa Bakım

Yaza nasıl bakımla başladıysak, yazı bitirirken de o bakım sürecine girmekte fayda var. Yaz biterken tepeden tırnağa bakım kışa hazırlanmanız...

Kapat