Arama Yap

Su Sporlarına Yakından Bakalım

Su Sporlarına Yakından Bakalım

Bu yaz plajda biraz daha eğlence ve biraz daha çılgınlık arıyorsanız içinizdeki sese kulak verin. Su sporları, plaj eğlencesinin en keyif seçeneklerinden birisidir. Şimdi bu yaz plajda gerçekleştirebileceğiniz su sporlarına yakından bakalım. Hangisi size daha uygun, bize Instagram üzerinden mutlaka yazın.

Denizde Eğlence Zamanı!

 


1. Dalış
Daha önce hiç tüplü dalış yaptınız mı? Bu orijinal ve özgürlük dolu deneyimi mutlaka yaşayın. Dalış için ülkemizdeki elverişli noktalardaki dalış okullarına başvurmanız yeterli. Kalan her şeyi onlar hallediyorlar. Önce eğitim ve sonra sudasınız. Denizde balıklarla fotoğraf çekilmek çok güzel bir hatıra. Muhteşem bir denizde yüzme keyfi de bambaşka.


2. Banana
“Banana spor sayılmaz” diyenleri duyar gibiyiz. Hiç de bile, baya iyi bir spor. Banana üzerinde kalmak çılgınca bir efor ister. Kalabalık bir ekip olarak böyle bir eğlenceyi yaşamak bu yaz harika!

 


3. Wakeboard
Biraz su kayağı, biraz da snowboard gibi. Sadece bir adet board ve sizi çeken bir motorlar gerçekleştiriliyor. Denemesi keyifli, maceralı ve öğrenme süreci de biraz zor. Hem adrenalin dolu hem de keyif. Wakeboard, bunun için özellikle tasarlanmış su parklarında yapılıyor. Tatil yaptığınız bölgeye yakın birde varsa değerlendirin.

 

 


4. Jetski / Deniz Motosikleti
Denizde fırtına gibi esmek, özgürlüğü iliklerinizde hissetmek için bir jetski turu yapabilirsiniz. Heyecan verici bu deneyimi uzun süre unutamayacaksınız.

 

 


5. Rüzgar Sörfü
Bazı sporlar vardır, çok kolay görünürler ve denediğinizde hiç de öyle olmadığını görürsünüz. Rüzgar Sörfü de mücadeleyi seven, duyu koordinasyonlarını geliştirmek isteyen ve efor sarfetmeye hazır olanlar için harika bir seçim. Yolu Alaçatı’ya düşen en iyi rüzgar sörfü okullarını keşfetsin ve denesin.


6. Kano
Sakin bir koyda kano bulursanız atlayın ve etrafı biraz keşfedin. Yüzerek ilerleyeceğinizden daha fazla ilerlemek, dönüp ardınıza bakmak ve bu deneyimi ölümsüzleştirmek… Bu yaz yapılacak listenizde neden olmasın?

Su sporlarında temel amacımız eğlence! Sizi en çok heyecanlandıran ve bir an önce yapmak istediğiniz hangisi oldu?

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Su Sporlarına Yakından Bakalım - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Temmuz Ayında Burçları Neler Bekliyor?

Burçlar tatilde! Bu sıcak ve güneşli yaz günlerinde burçları neler bekliyor, merak ediyorsanız yazımıza göz atın. Her burç için bir...

Kapat