Arama Yap

Şubat Ayında Burçları Neler Bekliyor?

Şubat Ayında Burçları Neler Bekliyor?

Şubat ayında burçları neler bekliyor? Şubat 2018 burç yorumları için kemerleri bağlayın!
Yıldızlara uçuyoruz…

koç

Koç Burcu Şubat 2018 Yorumu
Koç burcu olanlara güzel haberlerimiz var! Ocak ayında yakaladığınız yükseliş, Şubat ayında da devam ediyor. İçinde bulunduğunuz projelerde başarılı olacağınız, yıldızınızın parlayacağı ve kendinizi kanıtlayacağınız işler yapacak gibisiniz. Bu ay sizin için başarı ve mutluluk ayı.

boğa

Boğa Burcu Şubat 2018 Yorumu
Boğa burcu için keyifli bir ay başlıyor. Bu ay kendinize ve çevrenizdekilere daha çok zaman ayıracaksınız. Onlarla daha çok zaman geçirmek sizi mutlu bir ilişkiye götürebilir. Sosyalleşin, heyecanlı günlere davetiye çıkarın. Belki de 14 Şubat’a kadar güzel şeyler olur…

ikizler

İkizler Burcu Şubat 2018 Yorumu
Aşk konusunda yılın en şanslı zamanlarındasınız. Karşınıza hayalinizdeki gibi insanlar çıkacak. Tabii doğru kişiyle yola devam etmek önemli. İşte bu noktada cevabı kalbiniz versin. Gelecek planlarınıza dair bir eğitime katılma ya da kariyer gelişiminiz için bir adım atmak için Şubat ayı doğru zaman.

yengeç

Yengeç Burcu Şubat 2018 Yorumu
Şubat ayında hayat size sürekli iki şık sunacak ve birisini tercih etmenizi söyleyecek. İş ve aileniz arasında, sevdiğiniz kişi ve arkadaşlarınız arasında kalabilirsiniz. Olayları bir yengeç soğukkanlılığında incelemeniz, kendi başınıza kalıp kendinize ait kararlar vermeniz doğru bir yol olabilir. Bu durumu negatif algılamayın, pozitif sonuçlar doğuracak.

aslan

Aslan Burcu Şubat 2018 Yorumu
Aşk, aşk, aşk! Aslan burcu için Şubat ayının anlamı aşk! O özel kişiyle ya tanıştınız ya da tanışmak üzeresiniz… Tüm ay ve belki de baharda aklınızda fikrinizde hep o olacak. Tabii tek gündem bu değil. Aşka kapılıp işlerinizi ve maddi durumlarınızı boşlamayın. Bu ay her zamankinden daha dikkat etmeniz gereken maddi sıkıntılar olabilir.

başak

Başak Burcu Şubat 2018 Yorumu
Size yeni bir aşk, yeni bir iş, yeni bir siz getirecek Şubat ayı! Elbette bu kadar iddialı olmak doğru değil. Biraz daha açalım bu konuyu: Aşk hayatınızda umduğunuzdan güzel değişiklikler beliriyor. İş konusunda uzmanlık alanınıza göre bir terfi alma durumu da söz konusu olabilir. Bu ay alışveriş ve yenilik için de doğru zaman. Kendinizi yeniden yaratın.

terazi

Terazi Burcu Şubat 2018 Yorumu
Terazi burcunda dengeler değişiyor. Aşka daha çok fırsat vermek için iş yüklerinden kurtulan Teraziler, tazelenmek için uzaklara tatile giden Teraziler, yeni yıldan beklediği yeniliği yaratmak için kendini alışverişte bulan Teraziler… Hepsi bizim Terazilerimiz, hepsi de bu ay çok mutlu olacak.

akrep

Akrep Burcu Şubat 2018 Yorumu
Eğitim ve iş gibi konularda evrak işleriniz sizi bu ay biraz yorabilir. Bu gibi yorucu konulara hazır olup, önlem alırsanız her şey daha kolay gelir. Bu ay ailevi konularda duygularınız birbirine girecek gibi. Ufak krizler, minik tartışmalar olsa da siz bir şekilde her şeyi tatlıya bağlamanın yolunu bulacaksınız.

yay

Yay Burcu Şubat 2018 Yorumu
En son ne zaman aşık oldunuz? Böyle kalbinizin yerinden fırladığı bir aşktan bahsediyoruz. Uzun zaman olduysa üzülmeyin, zira Şubat ayı itibariyle gönül işleri dolu dizgin devam edecek. Aşk olduğu kadar başarı da var bu ay sizin için. Okul ve iş hayatında hedefi olan okurlarımız, hedefi on ikiden vurmaya hazır mısınız?

oğlak

Oğlak Burcu Şubat 2018 Yorumu
Siz bir adım atın, hayat üç adım gelecek size. Bu ay üzerinizdeki o yorgunlukları, bitkinlikleri atmak için doğru zaman. Yıldızlar ayağa kalkmanızı ve yükselmenizi istiyor. Spor konusunda ertelediklerinizi bir araya toplayın ve artık ertelemek için büyün bir adım atın. Doğru zaman: Şimdi!

kova

Kova Burcu Şubat 2018 Yorumu
Dolu dolu Şubat! Hem eğitim, kariyer ve eğlence alanında sivrilip, hem de arkadaşlar, aile ve kendi iç dünyanızda düşüşe geçtiğiniz anlar olabilir. Olayların bitmediği, koşturduğunuz ve kendinizi unuttuğunuz günler yaşama ihtimaliniz çok yakında. Yine de her gün kendinize sevgi ve şefkat göstermeyi ihmal etmeyin.

balık

Balık Burcu Şubat 2018 Yorumu
Bu ay etrafınıza bir kabuk örüp, kendi başınıza kalmak ve çevrenizle minimum temasta bulunmak isteyebilirsiniz. Arkadaş ilişkilerinizle ilgili bir şeyler yolunda gitmeyebilir. Ama sizin bu ayki olayınız, karşınıza çıkan her şeye dirençli durmak, umutlu olmak ve savaşacak gücü bulmak. Yapabilirsiniz. Bunu kendinize söyleyin: Yapabilirim.

Şubat 2018 burç yorumlarının sonuna geldik. Burçlarınızı okuduktan sonra yükselen burcunuzu da okuduğunuzu düşünüyoruz. O zaman şimdi hayatın tadını çıkarmaya kaldığınız yerden devam edin. Şubat aşk dolu olsun!

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Şubat Ayında Burçları Neler Bekliyor? - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
sevgililer günü sürpriz önerileri
Sevgililer Günü Sürpriz Önerileri

Sevgililer Günü yaklaşırken ve herkes bundan konuşurken sessiz kalmak olmaz. Bizim de gündemimizde Sevgililer Günü var ve Sevgililer Günü planları...

Kapat