Arama Yap

Sütyen Trendleri: Sihirli ve Cazibeli

Sütyen Trendleri: Sihirli ve Cazibeli

Güzellikleriyle göz dolduran, tatlılıklarıyla kalbimizi çalan sütyenler için de sezon açıldı. Birbirinden güzel sütyen modelleri Penti.com’da ve dükkanlarda yerini almaya başladı. Şimdi, sütyenleri ve sezon modasını yazma zamanı. Sütyen trendlerine hakim olmak için model ve kesimleri inceleyelim. Sezonun kumaşları, kesimleri, tarzı nelermiş birlikte öğrenelim. Sihirli ve cazibeli bir yolculuk için hazır mısınız?
Sezonun sütyen trendlerini inceliyoruz!

1. Çapraz ve çapkın sütyenler
Sütyenlerde bu yılın olmazsa olmazı bir detay varsa onlar kesinlikle çapraz askılar ve çapraz ön bantlar. Çapraz askılı sütyenler veya ön kısımda çapraz detay bulunan bir sütyen edinin, zaten devamını almak isteyeceksiniz. Askı ve ön kısımdaki dantel detayları da aranan özelliklerden bir tanesi, bizden söylemesi.

çapraz sütyen çapkın sütyen
2. Çiçekli cıvıl cıvıl sütyenler
Soğuk havalara inat, içinize bahar gelsin. Renk renk çiçekli sütyenler sizi bekliyor. Minik çiçekler, büyük çiçekler ve birbirinden güzel renkleri olan çiçekler… Hepsi daha sıcak bir kış için… Çiçeklerin modası asla geçmez.

çiçekli sütyenler
3. Braletlere yeni bir soluk
Braletlerin güzellikleri aldı başını gidiyor. Sezonun braletleri de bu güzellikten nasiplerini alıyorlar. Dantel braletler, korse kesimler, moda renkler… Kendinize güzel bir bralet kombini hazırlayın. Aynada gördüğünüze bayılacaksınız. Yapmanız gereken çok basit, braletinizi düşük omuzlu ya da derin V yakalı bir bluz ile kombinleyin. Altan da tayt giyerek kombini tamamlayın. 3 temel parça, 1 sağlam kombin. Braletsiz olmaz.

dantelli bralet sütyen
4. Bir renk, bir doku
Sezonun sütyenleri renkleri ve dokuları aklınızı başınızdan almaya hazır. Çünkü, insanın içini ısıtan renkler ve ruhu kıpır kıpır eden dokular bir arada! Tarçın, lacivert, kırmızı, mor… Hepsi apayrı güzel tasarımlarıyla, raflarda yerini aldı. Tüller, satenler ve nakışlar sütyen modasında söz sahibi. Çekici ve eğlenceli bir sütyen sezonu olacağa benziyor…

renkli sütyen trendleri
Sezonun sütyen trendlerinde, renkler, dokular ve kesimler böyle. Herkesin kendine uygun sütyeni bulması için yapması ise çok kolay… Penti.com’a giriş yaparak ya da Penti dükkanlarına uğrayarak ölçülerinize göre bir sütyen bulabilirsiniz. En moda, ne güzel ve en doğru sütyeni bulmak herkesin hakkı. O zaman yaşasın doğru sütyen kardeşliği!

Sen doğru sütyeninle tanıştın mı tanışmadıysan seni hemen http://pentimybra.com‘a seni bekliyoruz!

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Sütyen Trendleri: Sihirli ve Cazibeli - Moda & Güzellik Blogu