Arama Yap

Tatil Planını Yapmadan Önce Mutlaka Okumalısın: Bu Yazın En Trend Sahilleri

Tatil Planını Yapmadan Önce Mutlaka Okumalısın: Bu Yazın En Trend Sahilleri

Tatil planı yaparken sahillere önem verdiğini bildiğimiz için, bu yazın en trend sahillerini senin için bir araya getirdik. Tatil planını yapmadan önce yazımızı mutlaka gözden geçir! Hatta çoktan tatile çıktıysan, yeni bir plan yapıp 2-3 günlük bir kaçamak yapmak isteyebilirsin, biz baştan uyaralım! 🙂

Denizin ve güneşin keyfini sonuna kadar çıkarabileceğin birkaç plaj bulduk. İşte onlar!

 Ayazma Plajı – Bozcaada, Çanakkale

Bozcaada’nın en popüler plajı olan Ayazma, turkuaz denizi ve upuzun kumsalıyla Ege kıyılarının vazgeçilmezi. Bundan dolayı bazen kalabalık olsa da kendini hemen serin sulara atıp ferahlayabilirsin. Söylemeden geçemeyeceğimiz başka bir şey ise Ayazma Plajı’nın incecik kumları… Denizden çıktıktan sonra bu kumlarla peeling yapmayı sakın unutma!

Sedir Adası – Muğla, Marmaris

Marmaris’te harika plajlar var ama sana şimdi önereceğimiz plaj onlardan biraz farklı. İlk olarak bu plaja deniz yoluyla gidiliyor çünkü kendisi bir adada… Kısa bir deniz yolculuğundan sonra karşınızda işte Sedir Adası… Kumsalı gördüğünde bayılacağına eminiz çünkü kendisi bir mucize ada. Suyun rengi resmen kendine aşık ediyor. Plajı sapsarı kumları ve tertemiz deniziyle Sedir Adası’ndan daha çok ilgi görüyor. Kum demişken bu adanın kumları o kadar güzel ve değerli ki, kumu korumak için birkaç önlem almışlar. Bu adada mavinin en güzel tonunu göreceğine garanti veriyoruz!

Kaputaş Plajı – Kaş, Antalya

Şimdi biraz Akdeniz’e iniyoruz. İddia ediyoruz ki bu yıl en az bir arkadaşının Kaputaş Plajı’nda çekilmiş bir fotoğrafını gördün.J Bu plaj son zamanların en popüler plajlarından o yüzden tatil planı yapan birçok kişi listesine Kaputaş Plajı’nı da ekliyor. Neden dersen bu denizin rengi o kadar güzel ki insana huzur veriyor. Seni iş- okul stresinden arındıracak huzur verecek bu plajda bol bol yüz, güneşlen ve yazın tadını çıkar! Bu denizin rengi sana huzur verecek.

Not: Meşhur Kaputaş fotoğrafından çekilmeyi unutma!

Kleopatra Plajı- Antalya, Alanya

 Bu plajın ismi nerden geliyor biliyor musun? Mısır kraliçesi Kleopatra’dan, kendisi Alanya’ya uğrayıp bu plajda denize girermiş. Şimdi plajı hayal et… Plajın ve denizin güzelliğini bu şekilde daha güzel anlatırız diye düşündük. Değinmek istediğimiz tek konu dalgaların ve suyun keyfi. Huzurlu ve keyifli vakit geçireceğine eminiz!

 

Bu sahillerde yanında mutlaka deniz ayakkabısı da bulundurmanı tavsiye ederiz. 😊

Senin için topladığımız bu yazın en trend sahillerinde en havalı mayo ve bikiniler bana eşlik etsin diyorsan, penti.com’a tıkla!

 

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Tatil Planını Yapmadan Önce Mutlaka Okumalısın: Bu Yazın En Trend Sahilleri - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Burçlara Özel Karıştır Yakıştır Kombin Önerileri

Burç yorumlarını okumadan yeni aya başlamayanlar burada mı? Burç meraklıları için karıştır yakıştır bikini önerileriyle sizlerleyiz. Bakalım senin burcuna neler...

Kapat