Arama Yap

Temmuz’un En Güzel Bikini Ve Mayoları

Temmuz’un En Güzel Bikini Ve Mayoları

Yaz hızla ilerliyor, bikiniler ve mayolar plajları doldurmaya başladı bile. Biz de bu yazın en sevilen bikini ve mayo modellerini, en çok tercih edilen desenlerini derledik. Temmuz’un en güzel bikini ve mayolarına doğru yolculuk başlasın…

Plaj Temmuz’da Daha Güzel


Puantiyelerin Yükselişi
2018 yazının en sevilen detaylarından birisi olan puantiyeleri mutlaka değerlendirin. Puantiyeler bu yaz yükselişte. Retro bir desen olan puantiye, Penti’nin koleksiyonunda modern kesimlerle yorumlandı.
Audrey Bikini ve Palmira Bimba Mayo’yu mutlaka deneyin. Hem havalı hem de sevimli olan bu güzellikleri valize atmak isteyeceksiniz.

Formentera’nın Seçkin Koleksiyonu
Formentera’dan size bahsedelim. İspanya’nın tatil cennetinden ismini alan bu seçkin koleksiyon, elegan plaj stili için çok iyi detaylar içeriyor. Formentera’nın bikini ve mayoları tam olarak Instagram takipçisi kıskandıracak gibi. Kum rengi Terra Mayo, Haiti Cut-Out bikini ve Hologram Bikini bizim aklımızı başımızdan alıyor, 2018 yazına not düşelim.

Floral Bir Yaz
Bu yazın çiçek açtığından bahsetmiştik. Çiçekli mayo ve bikinileri mutlaka radarınızda tutun. Tatil için hala alışveriş yapmadıysanız, Penti’nin floral detaylı bikini ve mayolarını deneyin. Salsa Bikini, Island Bikini, Verona Bikini floral bir yaz için muhteşemler.

Çizgilerin Yazına Merhaba
Bu yaz hem çok renkli hem de çok çizgili olacak… Siyah-beyaz ve mavi-beyaz çizgililerin günü yavaş yavaş sona eriyor. Yerlerini renkli ve çizgililere bırakıyorlar. Rengarenk ve çizgili bikinileri yaz tatili valizinize eklemek için ne duruyorsunuz.
Patch Bikini, Şeker Pembesi Bow Bikini, Marshmellow Bikini ile plajlarda çizgililerin iddialı ve havalı rüzgarını estirin.
Linosa Bikini’yi ise sakın ıskalamalayın.

Etnik ve Sıcak
Etnik, doğal, samimi ve sıcak dokuları seviyorsanız kendinize bu yaz yeni bir yol çizin. Bir gün Marakeş, bir gün Delhi, başka bir gün ise siz nereye isterseniz orası. Yazı etnik desenlerin samimiyetinde, bronz teninize uyumlu tonlarda ve havalı modellerde yaşamak çok keyifli ve kolay. Marakesh Bikini, Delhi Bikini, Baskılı Check Bikini etnik tonları plajlara taşımanıza epeyce yardımcı olacak.

Yazın en sevilen, en çok tercih edilen ve ilgi gören bikinilerini ve mayolarını artık siz de biliyorsunuz. Peki tercihiniz hangisi? Bize Instagram hesabımız üzerinden yazabilirsiniz.

1 Comment

  • Ebru Özarslan 1 Ağustos 2018 16:50

    Formantera renk ve model harika

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Temmuz'un En Güzel Bikini Ve Mayoları - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Bronzluk Ve Yaz Makyajı

Tatilden dönenler bronzluklarını yarıştırmaya başladılar bile. Kim daha bronz? Bronzluk kime daha çok yakışmış? Hiç kızarmadan hızlıca bronz olanlar ne...

Kapat