Arama Yap

Tepeden Tırnağa Tarzını Yansıt

Tepeden Tırnağa Tarzını Yansıt

Tarz, bir bütündür ve pek çok parçayı bir araya getirerek şık bir sonuç yaratma sanatıdır. Sıradan bir jean ve bir tişörtü, ufak detaylar ile bir partiye ya da toplantıya gidecek hale getirmek mümkündür. Siyah bir jean ve beyaz bir tişörtü ele alalım… Bu iki parça sizin temel parçalarınız ve boynunuza takacağınız nazik bir fular sizi elegan yaparken, salaş bir şal parti kızı havası katar. Yine aynı iki parçayı spor ayakkabı ile kombinlerseniz hafta sonu konforunu yaşarken, stillettolarla kombinlerseniz iş hayatının narin hanımefendisi olursunuz. Hem spor ayakkabınızın, hem stilettonuzun hem de pantolonunuzun paça boyuna göre çorap seçerek tarzınızı ve duruşunuzu daha iyi gösterebilirsiniz. Renkli ve tarz olan çoraplar, tasarım kolyeler ve diğer aksesuarlar bu büyük resmi tamamlayan parçalardır!

Ama “ben bu alışılmış tarzların ötesine geçmek ve iç dünyamı yansıtmak istiyorum” diyorsanız farklı şeyler denemeye de açıksınız demektir. O zaman tepeden tırnağa tarzınızı yansıtmanız için birkaç ipucu verme zamanı…

Sezon trendlerinden fırfırlı paçalar!

Bu yaz dolabınızda bu fırfırlı paçalardan mutlaka bulunmalı. Fırfırlı paçaları kullanmanın temel detayı, paçaların çok uzun olmaması ve kesinlikle bileğinizi açıkta bırakması. Alışveriş yaparken buna mutlaka dikkat edin… Fırfırlı paçaları, renkli bir çift çorap ile daha dikkat çekici hale getirebilirsiniz (Neon şeffaf soket çorap, pembe kadın rakun, siyah cat&dog vb.)

fırfırlı paçalar

Oxford ayakkabılardan asla vazgeçme!

Hem etekler hem de pantolonlarla uyumlu bir şekilde kombinlenen bir ayakkabı varsa onlar Oxford ayakkabılardır. Oxford’ların maskulen havasına kadınsı ve size ait bir tat katmak için çoraplardan faydalanabilirsiniz. Pantolonlarınızın paçasından iç dünyanızı yansıtan renkli çoraplarınız tarzınızın ince temsilcileri olacak. Etekler ya da elbiselerle kombinlerken de külotlu çoraplardan faydalanabilirsiniz. Penti’nin eğlenceli koleksiyonundan, Siyah Ribbon, Siyah Eyes, Happy, Love gibi külotlu çorapları tercih edebilirsiniz.

oxford ayakkabı çorap

Işıldayan tarzını tamamla!

“Sokağa çıkarken tepeden tırnağa ışıl ışıl olmalıyım” diyenler buraya! Saç, makyaj ve aksesuarlarınızın ışıltısını tamamlamak için tasarlanmış Stelle Simli Patik Çorap, gümüş ve pudra renklerinde Penti’de!

Babetlerde eğlence var!

Kimse görmese de siz ruhunuzu yaşatmaya ve içinizden geleni yaşamaya devam edin. Kimseciklerin göremeyeceği babetlerin içindeki çorapların sıradan olmasına hiç gerek yok! Şeffaf, çizgili, puantiyeli, eğlenceli, renkli, göz kırpan, sizi yansıtan, ayağınızın rahatını düşünen rengarenk babet çoraplar, bu yaz da sizi yalnız bırakmıyor!

penti babet çoraplar

Tüm ayakkabı, elbise, etek ve pantolon için, tamamlayıcı ve tarzınızın bir parçası olacak bir Penti var! Eğlenceli ve cıvıl cıvıl çoraplardan sizin için olanları hemen www.penti.com adresini ziyaret edin ve cıvıl cıvıl çoraplardan seçin!

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Tepeden Tırnağa Tarzını Yansıt - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
modayla ilgili filmler
Moda İle İlgili İzlenmesi Gereken 5 Film

Dergilerin, gazetelerin, kitapların yanında moda ile ilgili ilham alabileceğimiz çok keyifli bir yol var ki, o da filmler. Bugüne kadar...

Kapat