Arama Yap

Terazi Burçlarına Özel Bralet Önerileri

Terazi Burçlarına Özel Bralet Önerileri

Terazi burcu kadınının tarzını üç kelimeyle özetlemek gerekseydi; zarif, kibar ve iddialı derdik. Sakin ve huzurlu hayatlarının en önemli kilit noktası abartılı gözükmeden iddialı olmak. Özel günlerde bile onları bir eyeliner, bir kırmızı ruj ile görebiliriz. Giyim tarzları da aynı şekilde olduğu için onlara günü kurtaracak fikirler vereceğiz. Peki günü nasıl kurtaracağız? Tişörtlerin basitliğini bir kenara atıp masaya braletleri koyuyoruz. Hadi bakalım teraziler braletlerle neler yapabilir!

Geceye Damga Vur

 Az önce de dediğimiz gibi basit bir makyajla bile iddialı olan Terazi burcu kadınını çok mutlu edecek bu önerimiz. Bir süre sonra gece dışarı çıkarken veya özel günlerde giyecek bir şey bulmak çok zorlu oluyor. ‘’Terazi’’ler için diğer insanlardan farklı olmak önemli bir konu. Bu braletle hem tarzını konuşturacak hem de ortamdaki en havalı kadın olacaksın.

 

Gömlek + Bralet

Günlük hayatında gömleğe yer veren ‘’Terazi‘’ler tarzlarına biraz daha farklılık katmak isterse içine bralet giyip gömleğin önüne düğüm atabilir. Böylece ufak detaylarla büyük bir fark yaratıp akılda kalıcı olacaklardır.

Taytla Bile Şık Ol

Tayt giymek hepimiz için en rahat seçenek. Eğer yoğun ve yorucu bir gün olacaksa hele tam bir kahraman. Terazi kadını için rahatlık kadar güzel görünmek de önemli olduğu için tayt kombinlerine yine braletin sihirli dokunuşunu ekleyebilirsin diye düşündük. Tayt ve braletle hem rahat hem şık olacaksın.

 

Soğuk Havalarda

Kış geliyor diye braletleri rafa kaldırayım deme sakın. Havalar soğuyunca bile braletlerle kombin yapabilirsin. Nasıl mı? Hemen anlatıyoruz. Önce alttan başlayalım elbise veya etek giyersen mutlaka külotlu çorap giy, eğer pantolon giyeceksen de bot tercih edebilirsin. Braletleri ise ceket içine giyip resmi ve şık bir imaja sahip olabilirsin. Başka bir seçenek ise salaş kazaklar giyip bir omzunu sarkıtıp braletinin detaylarının gözükmesini sağlayabilirsin. Bu sefer canlı renklerdense daha soluk, kışa uygun renkler tercih edebilirsin.

Terazi burcu kadını için harika önerilerde bulunduk. Eğer bu önerileri uygulamak istersen tarzına tarz katacak ürünleri penti.com’da bulabilirsin.

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Terazi Burçlarına Özel Bralet Önerileri - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Hayatının Her Anında Yanında Olacak Çoraplar

İster yaz olsun ister kış sürekli giydiğimiz bir şey varsa o da çoraplar. İnceliği kalınlığı ve uzunluğu değişiyor ama hiç...

Kapat