Arama Yap

Yaz Alışverişinde Mutlaka Olması Gereken Parçalar

Yaz Alışverişinde Mutlaka Olması Gereken Parçalar

Yaz alışverişi deyince aklınıza neler geliyor? Dolabınızda olmayan bir sürü güzel ve trendi parça değil mi? Şimdi o parçaları tamamlamanın yollarına arayacağız. Yaz alışverişinde mutlaka listede olması gereken parçaları, sezon trendlerini ve olmazsa olmazları gündeme alma zamanı.

Yaz Alışverişinin Olmazsa Olmazları

1. Elbiseler…
Her yaz olduğu gibi bu yaz da elbiseler çok popüler. Kalın askılı, düğmeli, çizgili ve diz altı elbiseler sezonun en popülerleri arasında. Kumaş olarak ketenleri tercih edebilirsiniz. Bu güzel elbiseleri hasır şapkalarla birlikte kullanabilirsiniz. Hem hasır hem de elbise modasını birlikte yaşamak hiç de fena fikir değil. Hasır şapka koleksiyonunu görmek için Penti‘ye göz atın.

2. Çizgili Bikini ve Mayolar
Yaz alışverişinde mutlaka sepete atmanız gereken bir diğer parça da çizgili bikini ve mayolar. Bu yaz plajlarda esen en güzel moda rüzgarlarından birisi çizgili modası olacak. İnce çizgiler, dikey çizgiler, yatay çizgiler, rengarenk çizgiler… Ama daima çizgiler. Bu plaj trendini yakalamak için mutlaka çizgili bikini ve mayo edinin.

3. Tropik Çiçeklerin Yazı
Tropik çiçek görünce aklına plaj düşenler buraya! Tropik çiçekler sezonun en moda desenleri arasında. Yaz alışverişinde mutlaka olması gereken parçalar arasında tropik çiçekli elbiseler, bikiniler, çantalar ve aksesuarlar var. Tropik çiçekli parçaları arasında yolculuğa çıkmak için Penti‘ye bir göz atın!

4. Dalgalara Dalmadan Önce…
Yaz alışverişinde liste başı olması gerekenlerden biri de fırfırlı görünümler. Çizgili Rossa Fırfırlı bikini de görebileceğiniz gibi, fırfırları gördüğümüz yerde sepete atıyoruz. Lolo Lotus bikini üstü ve altı da, fırfır modasını desteklemek üzere Penti’de sizi bekliyorlar. Kırmızı fırfırlı Garden elbise de dikkatlerden kaçmasın, bizden söylemesi.

5. Puantiyelerin Tam Zamanı
Bu yaz karşımıza sık sık çıkacak desenlerden biri de puantiyeler. Her çeşit puantiye için doğru zaman bu yaz. Puantiyeli elbisenizi giyin ve masallar diyarında gezinti başlasın.

6.  Etnik Rüzgarlar
Sıcak, heyecan verici, samimi, tanıdık ve orijinal etnik desenler bu yaz her yerdeler. Penti’nin Plaj Koleksiyonu’nda görebileceğiniz plaj giyim ve aksesuarlarıyla plajda da sizinleler. Plajda etnik bir trend ve egzotik bir hava yakalamak için Penti’nin koleksiyonunu mutlaka ziyaret edin.

7. Tek Renk Mayo
Plaj giyiminde tek ve güçlü renklere bolca yer var. Canlı kırmızı, kiremit, fuşya ya da yeşil. Plaj, tüm renklere kapılarını açıyor.

Bu yaz rengarenk ve ışıl ışıl geçeceğe benzer. Alışverişine Penti‘de başlayın.

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Yaz Alışverişinde Mutlaka Olması Gereken Parçalar - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Yaz İçin Tatil Planın Hangisi?

Yaz tatili için planlar hazır mı? Yazın ne kadar zamanın var? Nasıl bir yere gitmek istiyorsun? Tarih, spor, dinlenme ve...

Kapat