Arama Yap

Yaz Makyajında 5N1K

Yaz Makyajında 5N1K

2018 yazında makyaj konusunda değişen pek çok şey var. Renkler değişti, dokular değişti, çizgiler değişti… Değişti de değişti yani.
Yaz makyajının detaylarını nasıl uygulayacağınıza ve neleri ön plana çıkaracağınıza ne kadar hakimsiniz. Bu yazın makyaj trendlerini uygulamanın 5N ve 1K’sı şimdi karşınızda…

 1. Yaz Makyajında NE Moda?
  2018 yaz makyajında, ıslak görünümlü ten makyajı çok moda. Sağlıklı ve canlı bir görünüm veriyor.
  Keskin olmayan hatlar moda. Yüzünüze daha yumuşak bir görünüm veriyor.
  Metalik renkler moda. Özellikle partilerin vazgeçilmezleri olan metalik tonları mutlaka denemelisiniz.
  Kusurlar moda. Makyajınız kalıptan çıkmış gibi olmak zorunda değil. Bu özgürlüğün tadını çıkarın.

 1. Yaz Makyajı NASIL Uygulamalı?
  Bu yaz makyajınızı uygularken bilmeniz gereken temel bilgi şu: Özgür olun! Bu yaz ten makyajınızda daha az kapatıcı kullanıp, daha az eyeliner kullanabilir, kusursuz olma takıntılarından kurtulabilirsiniz. Önemli olan size iyi hissettiren bir makyaj yapmak ve sağlıklı bir cilt görünümü yakalamak. Sağlıklı bir cilt görünümü için bronzluğunuzu sonuna kadar kullanın.

 1. Bu Yaz Makyaj Trendleri NEDEN Böyle?
  Moda dünyası, kendimizi kusurlarımızla sevmemizin iyi bir fikir olduğunu keşfetti. Makyajınızı sizi iyi hissettirecek şekilde yapın ve çılgınca kontürlerle ve kalıp makyajlarla kendinizi ezberlenmiş bir hale sokmayın. Doğal güzelliğinizi doya doya öne çıkarın.
 2. Yaz Makyajının Hangisi NEREDE Yapılsın?
  Islak görünüm makyajlar gündelik kullanımlar için, metalik ve çok renkli olan tercihler ise geceler için gayet uygun. Kıyafetinizle makyajınızı uydurmaktan vazgeçin. Büyük bir tezatlık yoksa, yani kırmızı elbiseye canlı pembe makyaj yapmıyorsanız, hemen hemen tüm konseptler birbirine uyar.

 1. Yaz Makyajını NE ZAMAN Uygulamalı?
  Bu yazın makyajı aslında epeyce zamansız, mekansız ve koşulsuz. İstediğiniz zaman renklere doyun. Kendinizi kısıtlamanıza hiç ama hiç gerek yok. Hatta yaz makyajınızı Instagram hesabımız üzerinden bizimle de paylaşın…

 1. Yaz Makyajının Hangisi KİME Uygun Olur?
  Ten renginize yakıştırdığınız renkler tam olarak size uygundur. Beyaz ten rengine pastel ve yumuşak tonları; esmer tenlere daha gösterişli tonları uygulayabilirsiniz. Bronz tenliyseniz, doğa size makyaj yapmış demektir.

  2018 yaz makyajı özgürlüğü ve özgüveni destekliyor. Hadi durmayın, bu akıma siz de ayak uydurun, gönlünüzce makyaj yapın.

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Yaz Makyajında 5N1K - Moda & Güzellik Blogu