Arama Yap

Yaz Mevsiminde İç Giyim Modası

Yaz Mevsiminde İç Giyim Modası

Yazın iç giyim konusunda her zamankinden daha dikkatli ve özenli olduğumuzu biliyor muydunuz? Tiril tiril elbiseler, iç giyimle kombinlenen bluzlar, ince kumaşlı pantolonlar bizi iç giyim konusunda daha özenli hale getiriyor. Yaz mevsiminde iç giyim modası, yazın daha çok ihtiyacımız olan iç giyim ürünleri ve yazın iç giyim ürünlerinin temizliğiyle ilgili sizinle paylaşmak istediklerimizi yazma zamanı.

Bu yaz iç giyimde sarılar, pembeler, lilalar, çiçekler ve danteller çok moda. Penti’nin 2018 yaz sezonu iç giyim koleksiyonunda da görebileceğiniz üzere, içimiz rengarenk.
Öncelikle sütyenleri ele alalım… Bu yaz sütyenlerde dantel detaylar epey popüler. Dantel detaylar genellikle tüllerle ve nakışlarla birlikte kullanılıyor. İç giyimdeki bu en popüler dokuları mutlaka iç giyim çekmecenizde bulundurun.
Sütyenleri braletler takip ediyor. Braletler, her zaman olduğundan daha popüler bir yaz yaşayacak. Zira çok farklı kesimlerle ve desenlerle karşımıza çıkıyorlar. Braletlerin bluzlarınızla olan muazzam uyumu da moda olmalarına katkı sağladı. Braletsiz olmaz.
Külot grubunda da renkler yine çok çeşitli, farklı renklerde ve yumuşacık slipler yaz boyu konforunuzun destekçisi olmaya hazır. Renkli, yumuşak ve dikişsiz slipler ince kıyafetlerinizle de muhteşem bir uyum yakalar.
Sütyen ve braletlerde olduğu gibi, külotlarda da danteller, tüller ve nakışlar pek moda.
Bu yazın en sevdiğimiz üç parçasını görmeden geçmeyin:
Toz pembe Fest bralet
Siyah baskılı Stardoll Balconette sütyen
Avokado yeşili Flashy Brazilian külot

Yazın değişen iç giyim ihtiyaçlarımızın bir kısmı da, şıklığımız tamamlayıcı parçalara yönelik oluyor. Kombinezonlar, jartiyerler, korseler, babydoll ve bodysuit’ler de yazın iç giyimde çok ihtiyacımız olan parçalar.
Siyah seamless strappy bodysuit şık bir kombininizi içeriden desteklemek için, pembe Felicity babydoll zerafetinizi hissetmeniz için, Smart V yaka kombinezon elbiselerinizi daha gösterişli hale getirmek için Penti’de sizi bekliyor.
Küçük fazlalıkları saklamak ve illüzyon oluşturmak için korselerden destek alabilirsiniz.
Jartiyerlerin zarif havasından faydalanmak için şimdi tam zamanı, şık kombinlerinizi jartiyer zerafeti ile taçlandırın.
Şık ve zarif yaz geceleri için en moda geceliklerin de Penti’de olduğunu söylemeden geçmeyelim.

Yazın iç giyim modası kadar, iç giyim hijyeni de önem taşıyor. Sıcak havalarda iç giyimimizi daha sık değiştirmeye ihtiyaç duyuyoruz. Özellikle külot ve sütyen konusunda bu konuda hassas olmak, cilt sağlımız için de çok önemli. Sütyenlerinizi ve külotlarınızı yaz sıcağında günlük olarak değiştirmeye özen gösterin. Sütyenleri elde, diğer parçaları da makine de güvenle yıkamak mümkün.

Yaz mevsiminde rengarenk, ışıl ışıl ve keyifli iç giyim modasına ayak uydururken, şıklığınızdan ve konforunuzdan vazgeçmeyin. En moda parçalar Penti‘de!

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Yaz Mevsiminde İç Giyim Modası - Moda & Güzellik Blogu