Arama Yap

Yaza Hazır Mısın?

Yaza Hazır Mısın?

Sabırsızlıkla beklediğimiz güneşli yaz günleri geldi çattı. Bütün bir senenin yorgunluğunu üzerimizden attığımız tatil günlerine sayılı günler kala yaza hazır mısın diye bir göz atmaya ne dersin? Haydi, yaza hazır olmanı sağlayacak detayları birlikte hatırlayalım.

Spor Zamanı

Yaza girişin son çeyreğinde spora olan ilgi de fazlaca arttı. Yaza hazırlanmak için yürüyüş ve koşuya başlamanın en ideal dönemine girdik! Sıcak bahar aylarında dış ortamda yapacağın yürüyüş ve koşular hem seni yaza hazırlayacak hem de günlük stresini senden alacak.

Mayo ve Bikini Alışverişi

Yazın olmazsa olmazı mayo ve bikinileri seçme zamanı da geldi. Bu yaz sahillerin gözdesi olmanın en büyük sırrı seçeceğin mayo ve bikinide saklı. Bu yazın coşkusunu kıpır kıpır yaşaman için önce seçeceğin mayo ve bikini desenlerine önem vermeni öneririz. Rengarenk desenli mayo ve bikinilerle yaza hazır olmak için ilk adımı atabilirsin.

Festival Zamanları Geldi

Yaz ruhunu hissetmeye başladığımız şu günlerde festival gündemi de oldukça yoğunlaştı. Haftanın yorgunluğunu, gideceğin renkli festivallerde atabilirsin. Üstelik bu festivaller için en uygun mayolar, şapkalar ve saç aksesuarları penti.com’da seni bekliyor.

Güneş Gözlükleri ve Şapkalara Merhaba

Güle güle atkılar ve bereler, merhaba şapkalar ve güneş gözlükleri! Bu yaza tamamen hazır olman için yaz aksesuarlarını tamamlamanda fayda var. Bu senenin trend olan güneş gözlükleri ve şapka modellerine de göz atarak aksesuar ihtiyaçlarını tamamla.

Bu yazı dosyasıya yaşayacağın günler seni bekliyor! Bu günlerde senin yanında olacak tüm parçalar penti.com’da. 😉

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Yaza Hazır Mısın? - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
En Şık 3 Bralet Kombini

Bu senenin en gözde moda trendi olan braletlerle hem şık hem de rahat olmak çok kolay! Braletlerin rahat dokusu sayesinde...

Kapat