Arama Yap

Yazın En Moda Saç Modelleri

Yazın En Moda Saç Modelleri

Saç modası o kadar değişken ve hareketli ki, bazen yetişmekte çok zorlanıyoruz. Ne de olsa saçlar, iyi bakılmazsa yıpranan ve enerjisini yitiren parçalarımız. Saçlar, hem ruh halimizi, hem tarzımızı, hem de tümüyle bizi temsil ettiği için gerçekten çok önemliler. Biz yasal uyarımızı yapalım ve saçınızı nasıl değiştirirseniz değiştirin ama bilinçli değiştirin diyerek 2018 yazının en moda saç modellerini yazmaya başlayalım. Bu yaz saç konusunda hemen hemen her şey moda. Öyle karışık yıllar yaşıyoruz ki, aynı anda her şey çok popüler. Yalnız, modern dokunuşlar, günümüze uygun detaylarla değişiyor her şey. İşte biz de o detayların peşindeyiz…

2018 Yazının En Popüler Saç Modelleri

Renkli Saçlar
Saçların rengini çok hızlı ve kısa süreli kalıcı şekilde değiştirn saç boyaları çıktığından beri, renkli saçlar çok moda. Saçlarınızın bir kısmını seçin ve boyayın. İstediğiniz renge boyayın, denemek serbest. Üstelik, yazın en moda saç modelleri arasında bu renkli saçlar var.
Saçınızın tümünü kalıcı olarak değiştirmek isterseniz ise, mutlaka bir kuaför desteği alın. Saç bu, şakaya gelmez.
Pembe, yeşil, mavi, mor ve leylak renkli saçlar her yerde. Renginizi bulun ve başlayın.

Saç Bantları, Tokalar ve Saç Aksesuarları
Uzun zamandır kimsenin saçında toka olduğunu görmemiştik. Bugün ise podyumlara baktığımızda tokaların yükselişe geçtiğini görüyoruz. Masum ve havalı bir imaj veren saç bantları ise her yerde! Burada bir detay var: Saç bandını kullanırken amacınız saçınızı derli toplu tutmak olmasın. Amacınız saçınıza bandı en güzel ve edalı şekilde kondurmak olsun. Doğal görünüm her şeydir…

Uzun, Upuzun, Daha da Uzun Olacak
Podyumlarda ve ünlülerde görüp “demek ki moda bu” dediğimiz bir diğer saç modası da, upuzun saçlar. Çılgınca uzun. Ek saçlarla günü kurtarmak gerekebilir, konuyu kuaförünüze açın.

Perma!
“Perma mı?” diyenleri, yukarıdaki “Öyle karışık yıllar yaşıyoruz ki, aynı anda her şey çok popüler.” ifademize davet ederiz. Perma konusunda geçici çözümlerle günü kurtarabilirsiniz. Evet o saç sardığımız yıllara dönecek gibiyiz. Aslında kuaförle bu perma görünümü konusunda çok başarılı ve kısa süreli çözümler sunuyor. Denemesi gayet kolay.

Aşırı Doğal Saçlar
Omuzlarınıza düşen ve “sadece kurutup çıktım, fazla bir şey yapmadım” görünümlü saçlardan bahsediyoruz. Tabii gerçekler öyle deği. Önce bir fön çekin, sonra da gelişi güzel maşa yapın. Doğal olması için de son kez spreylerken ellerinizle şöyle bir karıştırın.

2018 yazının saç modasında popüler detaylar bunlardı. İlla ki bazıları öne çıkacak. Onlara da gelecek haftalarda yer veririz.

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Yazın En Moda Saç Modelleri - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Senin İçin Doğru Bikini Hangisi?

Sezon açılıyor, bikiniler plajlara ve havuzlara saçılıyor. Bikini seçmenin ne kadar zor olduğunu, bikini seçmekte zorlandığı için tatil planlarını iptal...

Kapat