Arama Yap

Yazın In ve Out’ları

Yazın In ve Out’ları

2018 yazının en popüler tasarımları ve artık yavaş yavaş gözden düşen detaylarını sizler için bir araya getirdik. 2018 yazının in ve out’larına birlikte bakalım. Moda konusunda hataya düşmemeniz için artık “out” olanları raflara kaldırmaya başlayabilirsiniz.

Yazın IN ve OUT’ları

Göz alıcı renkler OUT, pastel renkler IN
Bu yaz o çok canlı renkleri ve göz alıcı tonları daha az görüyoruz. Canlı renkler yerlerini pastel tonlara bırakalı çok oldu. Canlı kırmızılar, pembeler, sarılar yerine pastel tonlarda olanları tercih edin. Daha yumuşak tonlar, daha kolay bir stil…

Bildiğimiz bluzlar OUT, crop bluzlar IN
Alışılandan uzun ya da dökümlü bluzlara bu yaz veda ediyoruz. Bu yaz, crop bluzlar, bodyler ve askılılar popüler. Yüksek bel modelindeki etek ve pantolonlarınızı crop tasarımlarla kombinleyin. Yükselen beller ve croplar sezonun en iyi detayları arasında.

Diz boyunda etekler OUT, maxi ve mini etekler IN
Diz hizasındaki o alışıldık etekleri bir süreliğine dolabın arka taraflarına gönderin. Uzun, keten ve düğmeli etekleri tercih etmek ya da mini modellere şans vermek bu yaz çok daha popüler.

Straplez elbiseler OUT, kalın askılı elbiseler IN
Eğri oturup doğru konuşalım, straplez en çok ve sadece bikinilere ve mayolara yakışıyor. Straplez elbise modasının yavaş yavaş gündemden düşmesi de bunun bir işareti. Straplez bikiniler mi?
Straplez elbiseler yerlerini kalın askılı ve biraz daha köşeli yakalı elbiselere bıraktı. Yine keten ve yine düğmeliler evet.

Geometrik desenler OUT, floral desenler IN
Hatırlar mısınız geçen yaz ille de geometrik desenler olsun demiştik. Bu yaz ise geometrik desenlerin yerini floraller aldı. Gayet güzel oldu, her yer çiçek açtı. Çiçek desenli her şey çok ama çok popüler.

 

Düzen OUT, karmaşa IN
Aynı ve benzer dokuları kullanarak oluşturduğunuz kombinleri unutun. Şimdi uymayan tasarımları da birleştirme zamanı. Çiçekli, çizgili ve puantiyeli tasarımları bir arada kullanın. Karıştırın ve yakıştırın.

Islak makyaj OUT, doğal makyaj IN
Islak görünümlü makyaj artık bizimle değil. Ancak giderken yerini çok sevdiğimiz doğal makyaja bıraktı. Doğal makyaj, cilt makyajınızın mat ve abartısız olduğu bir makyaj. Göz ve dudak makyajınızda ise kusursuz olmayı unutun, hafif dağınıklıklar kabulümüz.

2018 yazının IN ve OUT’larının sonuna geldik. Moda tuzaklarına düşmemek için önerilerimizi değerlendirin.

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Yazın In ve Out'ları - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Bayram Tatilinde Nereye Gidelim?

Bayram tatili için hala netleşen bir planınız yoksa, size son dakika için en iyi rotaları önermek isteriz. Kısa ya da...

Kapat