Arama Yap

Yazın Tarzınıza Uyacak Bralet Önerileri

Yazın Tarzınıza Uyacak Bralet Önerileri

Yaz geldi ve yazlık kıyafetler ortaya çıktı. Sürekli şort tişört giyiyorsan ve bundan sıkıldıysan bu yazıyı mutlaka oku. Seni daha tarz gösterecek önerilerle buradayız. Karşınızda Braletler

Festivallerin Vazgeçilmezi

Eğer yaz planlarının arasında festivaller varsa bu önerimiz tam sana göre. Dikkat!!! Bu önerimizden sonra kendine festival planı yapmak isteyebilirsin. Festivalde gözde kız olmak istiyorsan dantel detaylı braletler tam senlik. Biraz daha iddialı olmalıyım dersen deri şort ve bot ile kombinleyebilirsin. Rahatlık benim için önemli dersen de spor ayakkabıları tercih edebilirsin. Eğer festival gece de devam edecekse üstüne kot ceket veya deri ceket almayı unutma!

Gece Hayatının Kurtarıcısı

Belli bir süre sonra, gece dışarı çıkarken kıyafet seçmek çok zor olmuyor mu sence de? Kendine birkaç bralet alıp bu sorunu ortadan kaldırabilirsin. Braletine uygun bir pantolon veya etek seç. Daha sonra biraz tak takıştır. Bol bol kolye ve bilezik kullanıp gecenin ışıldayan ismi sen olabilirsin.

Yaz Sıcakları

Malum hava çok sıcak o yüzden bu önerimiz seni biraz ferahlatacak. Havanın sıcak olduğu bir gün bir bralet ve bir şort kap sonra yazın keyfini çıkar.  Bralet seçerken dikkat etmen gereken şey seni rahat ettirmesi ve içinde iyi hissetmen olsun. Üstüne hasır şapka takıp mükemmel bir tarz yakalayabilirsin!

Gömleklere Yeni Bir Soluk

Senin için son önerimiz biraz daha günlük. Kot pantolonla en çok tercih edilen üstlerden biri de gömlekler. Bu gömlekleri biraz daha yazlık kullanmak istersen, içine bralet giy ve gömleğin önüne düğüm at, ama düğmeleri ilikleme. Braletin gözüken detayları çok güzel duracak. Baktın çok sıcak geldi, gömleği çıkar ve beline bağla böyle bile farklı bir tarzın olacak.

Bu şık görünümleri el etmek için hemen penti.com’daki braletlere göz at!

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Yazın Tarzınıza Uyacak Bralet Önerileri - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Tatil Planını Yapmadan Önce Mutlaka Okumalısın: Bu Yazın En Trend Sahilleri

Tatil planı yaparken sahillere önem verdiğini bildiğimiz için, bu yazın en trend sahillerini senin için bir araya getirdik. Tatil planını...

Kapat