Arama Yap

Yengeç Burçlarına Özel Ev Giyim Önerileri

Yengeç Burçlarına Özel Ev Giyim Önerileri

Temmuz ile birlikte sıra Yengeç burçlarına geldi. Giyim konusunda kendilerine çok güvenen Yengeç’leri yansıtan renk mavi ve tonlarıdır. Açık maviler hatta griye kayan tonlar tercih edebilirler. Şimdi Yengeç burçlarını mutlu edecek, evlerinde rahat ve huzurlu hissedecekleri ev giyim önerilerinde bulunacağız. Hatta bu yazıdan Yengeç burcu olan tanıdığınıza hediye fikri bile bulabilirsiniz.

Rahatlık Ön Planda

Yengeç kadınları bakımlı ve özgüvenlidir. Ama evlerinde rahatlık mutlaka ön planda olmalıdır. Bütün geceyi rahat ve sağlıklı pijamalarında geçirmek isterler. Ufak detayları olan pijamalar onlar için çok tatlı olabilir.

Evde Bile Şık

Yengeç’ler giyimlerine önem verir demiştik. Rahatlık dışında nasıl gözüktükleri de önemlidir. O yüzden gecelik tercih ederken spor değil, şık modeller bakmalılar. Gecelik için koyu tonlar tercih edebilirler.

Sabahlık Modası

Hafta sonu, bütün haftanın yorgunluğunu atıp evin keyfini çıkarmak isteyebilirler. O zaman onlar için en güzel öneri sabahlık olur. Yataklarında film keyfi yaparken, ya da kahvaltı hazırlarken kendilerini sabahlıkla çok mutlu hissedebilirler.


Evlerin Vazgeçilmezi: Terlik

Yengeç’ler evlerinde olmayı çok sever o yüzden bu seferki önerimiz tatlı mı tatlı. Tüm gün ayaklarından çıkarmayacakları pofuduk pofuduk terlikler. Yaz kış fark etmeden kullanabilirler. Pijamalarıyla uyumlu bir terlikleri olursa keyiflerinden geçilmez.

Yengeç burçlarını mutlu edecek parçalar penti.com‘da!!!

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Yengeç Burçlarına Özel Ev Giyim Önerileri - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Kıyafete Göre İç Çamaşırı Önerileri

Yazın gelmesiyle birlikte kombin çeşitlerimiz de rengarenk oldu ve arttı. Yaz döneminde üst kıyafet tercihimiz kışa göre daha fazla oluyor....

Kapat