Arama Yap

Yeni Sezonda Penti Koleksiyonuna Yakından Bakalım

Yeni Sezonda Penti Koleksiyonuna Yakından Bakalım

Bahar ve yaz boyunca nelerin moda olacağını hepimiz merak ediyoruz ve yeni sezona dair tüm detayları inceliyoruz. Trendleri yakalamak ve şıklığınızı tamamlamak için Penti’nin yeni sezon koleksiyonuna hızlı bir bakış atalım. Renkler, kesimler, tarzlar ve kumaşlar için yolculuk başlasın.

Yeni Sezonda Penti!

1. İç Giyimde Neler Popüler?
Yeni sezonda Penti’nin iç giyim koleksiyonuna baktığımızda, yumuşak renklerin, eğlenceli desenlerin, çekici kesim ve kumaşların yer aldığını görüyoruz.
Sütyenlerde dantel kullanımı yoğunlaşıyor ve renkler pudra-pastel tonlarda sabitleniyor. Sütyen kesimleri konusunda da daha çeşitli modeller görmeniz mümkün. Alışıldık ve standart kesimler yerini farklı braletlere bırakıyor.
Külot grubunda ise konfor ve zerafetin uyumunu görmek mümkün. Doğadan ilham alan desenler, bu sezon iç giyimde çok popüler.

2. Çorap Modası, Daima!
Kışın çoraplar çok önemliydi, tarzımızı tamamlıyorlardı. Peki ya bahar ve yazda? Kesinlikle önemliler ve kesinlikle tarzımızı tamamlamak yine çok çok önemli görevlerinden birisi. Bu sezon, file çoraplar ve işlemeler çok popüler. Penti Couture’dan belirli sayıda ve modelde üretilmiş harika çoraplardan edinmenizi öneririz. Zarif ve çekici bu çoraplarla baharda havalı adımlar atın… Sezonun dantelli, tüllü ve incili modellerini de mutlaka görmelisiniz.

3. Pijamaların Baharı…
Havalar ısındıkça pijamalar incelecek… Sadece incelmekle kalmayıp bir de zarifleşecekler. O pofuduk pijamalarla yerlerini tiril tiril pijamalara bırakıyorlar. Çiçekli desenleriyle uyku daha da keyifli.
Tabii koleksiyon pijamalarla sınırlı değil. Yaz ışıltısıyla dolu gecelikler ve serin yaz sabahları için birebir olan sabahlıklar da koleksiyonun gözde parçaları arasında.

4. Aktif Yaşam…
Baharın gelmesi biraz da spor yapma zamanlarının gelmesi anlamına geliyor. Spor motivasyonunun bir kısmı da kıyafetlerden geçiyor, değil mi… O zaman Penti’nin Active koleksiyonuna bir göz atın. Sezonun en çarpıcı spor giyim koleksiyonlardan biri olduğu konusunda iddialıyız. Taytlar, yoga pantolonları, sporcu sütyenleri ve body’lerden fazlası var. Spor yaparken tarzınızdan ödün vermeyin. Tarzınızla ve yaptığınız sporla uyumlu tüm parçalar burada…

5. Cıvıl Cıvıl, Kıpır Kıpır: Penti Young
Penti’de biz yetişkinler için harika parçalar var, peki ya çocuklar? Şimdi Penti’de çocuklar için herzamankinden daha fazla güzel ürünler var. Penti Young koleksiyonunda çocuklar için kaliteli, güvenli ve konforlu parçalar bulabilirsiniz. Çorap, iç giyim, spor giyim ve daha fazlası. Penti’nin cıvıl cıvıl koleksiyonu olan Penti Young’ı buradan görebilirsiniz.

Penti’nin koleksiyonu sezonun nabzını tutuyor ve ihtiyacınız olan her az yanınızda olmaya devam ediyor.

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Yeni Sezonda Penti Koleksiyonuna Yakından Bakalım - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Baharda Nereye Seyahat Etmelisin?

Cemreler düştü, havalar ısındı, çiçekler açtı: Bahar geldi bahar! Yaşam sevincimizi yükselten, enerjimizi zirveye çıkaran ve kendimizi evden dışarı atmamız...

Kapat