Arama Yap

Yeni Yıl Eğlencesi İçin Harika Şehirler

Yeni Yıl Eğlencesi İçin Harika Şehirler

Yeni yıl eğlencesi için hala zaman varken keyifli yolculuk planları yapmaya ne dersiniz? Yeni yıl eğlencesinin dolu dizgin yaşandığı, hem sokaklarda hem de çeşitli mekanlarda yeni yıl coşkusunun hissedildiği rotalara gözlerimizi çevirelim. Yeni yıl eğlencesi için harika şehirler ve öneriler için hazır mısınız?

Yeni Yılı Nerede Kutlayalım?

Belgrad / Sırbistan
Son dakikada plan yaparak dahi gidebileceğiniz bir yer Belgrad. Vizesiz bir Avrupa şehri olan Belgrad, eğlence konusunda iddialı şehirlerle yarışacak kadar iyi. Yeni yıl eğlencesi için farklı seçenekler sunan, coşkunun hiç azalmadığı Belgrad’ı şimdiye kadar ziyaret etmediyseniz, yeni yıl eğlencesi iyi bir yolculuk sebebi olur. Belgrad’a giderken havanın soğuk olacağını unutmayın. Partiler için tercih edeceğiniz şık kıyafetler ve zarif çoraplara ek olarak, termal taytlar, atletler, çoraplar yanınızda olsun. Atkı, bere ve eldivenleri de unutmayın tabii. Yolculukta ihtiyacınız olacak her şey Penti’de.

Viyana / Avusturya
Viyana, sanatın, eğlencenin, müziğin ve dansın başkenti desek yanlış olmaz. Sokak aralarında karşınıza çıkacak olan mekanlar ve partilerden tutun da, şehrin meydanlarında gerçekleşecek etkinliklere uzanan geniş bir yelpaze var. Viyana’da hem çeşitli lezzetlere hem de eğlenceye doyacağınıza eminiz. Şinitzel, strudel ve müzik. İşte muhteşem bir yeni yıl şehri!
Viyana’da diğer Avrupa şehirleri gibi epeyce soğuk olabilir. Kendinizi soğuktan korumanız için Penti hep sizinle. Yolculuğa karar verdiyseniz Penti’ye uğramayı unutmayın.

İstanbul / Türkiye
İşte en sevdiğimiz şehir! Caddelerinde 24 saat hareketin hiç bitmediği, birbirinden farklı mekanlarıyla eğlencenin her çeşidinin yaşandığı, istediğiniz an farklı bir plana dahil olmanızın mümkün olduğu canımız İstanbul… Galata meydanında eğlence başlasın, Karaköy’de devam etsin, Beşiktaş’ta zirve yapsın ve Nişantaşı’nda yerini yeni partilere bıraksın… İstanbul’un eğlencesini yaşamak ve yeni yıla bu dinamizmle girmek istiyorsanız harika bir seçim yaptınız. İstanbul’da keyifli bir parti gecesi zarif ve şık seçimlerinize eşlik edecek çoraplar, aksesuarlar ve tamamlayıcılar Penti’de!

Yeni yıl eğlencesi için siz nereyi tercih ediyorsunuz? Yeni yıl eğlencesi için kendi şehrinizde eğlenceye dahil olmaya karar verdiyseniz tadını çıkarın… Yeni yıl eğlencesinde ister sokak eğlencelerine katılın, isterseniz de mekanlardaki eğlencelere, Penti tüm partilerde sizinle! Penti.com’a tıklayın ve sevdiklerinizi sepete atın.

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Yeni Yıl Eğlencesi İçin Harika Şehirler - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Yeni Yılda Tercih Edilebilecek Kıyafetler

Aralık ayı itibariyle, okulların, iş yerlerinin, arkadaş gruplarının ve eğlence mekanlarının çeşitli yeni yıl partileri başlar… Yeni yıl partileri için...

Kapat