Arama Yap

Yeni Yıl Hedeflerinde Neler Var?

Yeni Yıl Hedeflerinde Neler Var?

Yeni yıl kararları verilmeye, hedefleri çıkarılmaya başlandı bile. Yeni yıl hedeflerini düşünmeye başladın mı? Kilo vermek, spora başlamak, sağlıklı yaşamak, daha çok çalışmak, başarılı olmak benzeri pek çok karar var… Gel bu yıl başka hedefler koy kendine. Seni desteklemek için buradayız ve her zaman yanındayız!

Yeni Moda Yeni Yıl Hedefleri

daha çok ben

1. Daha çok “BEN”
Yeni yılda hedefin, kendin olmak olsun. Üzerindeki tüm rollerden sıyrıl, kendin ol. Çocukluk hayallerini hatırla ve onları gerçekleştirmek için yola çık. Mesela, uzun zamandır ertelediğin bir hobin varsa, ona yönelebilirsin. Belki de ihmal ettiğin ama aslında önemsediğin şeyleri hayata geçirebilirsin. Sen ol, kendin olmanın tadını çıkar.

daha çok dostlar

2. Daha çok “DOSTLAR”
“Yalnızlık Allah’a mahsus” demişler. Hayat, sevdiklerimizle, dostlarla ve eğlenerek güzel. Bu yıl, dostlarınla daha çok zaman geçirmek üzere bir hedef koy kendine. Her hafta ya da iki haftada bir buluşma organize edin. Her organizasyonun içeriği farklı olsun. Mesela bir sinema, bir tiyatro, bir konser, bir ev buluşması olarak ayarla. Harika bir hedef. Arkadaşlar iyidir.

daha çok sağlık

3. Daha çok “SAĞLIK”
Bu yıl, hedef zayıflamak değil. Bu yıl, hedef nasıl göründüğün değil. Bu yıl hedef, kendini nasıl hissettiğin. Senin için neyin sağlıklı, iyi ve motive edici olduğuna karar ver. Yemek yapma konusunda kendini geliştir, spor konusunda kalıpların dışında çık ve kendi yolunu bul. Hedefin, sağlıklı ve mutlu bir beden olsun.

daha çok mutluluk

4. Daha çok “MUTLULUK”
Yeni yıl hedeflerinde bir yere gitmek, bir şey yapmak ya da bir yerde bulunmak olmasın. Yapacağın her şey sonunda, mutlu olup olmayacağını araştır. Bir şeyi yapmak için yapma, mutlu yapmak için yap. Yeni yıl hedeflerini de mutlu olmak için listele mesela.

daha çok heyecan

5. Daha çok “HEYECAN”
Yeni yıl hedeflerinde, ertelediğin şeyleri hayata geçirmek mutlaka olmalı. Yıllardır ertelediğin şeylerin arasından seçim yap. Bu sene, o isteklerini gerçekleştir. Bu ille de çok büyük bir şey olmak zorunda değil. Çok istediğin bir restoranda yemek yemek, karaoke yapmak ya da Avrasya Maratonu’na katılmak olabilir. Sadece karar ver ve gerçekleştir.

Yeni yıl hedeflerinde sevdiklerinle olmayı, mutluluğu ve eğlenceyi hedeflemek en güzel şey. Muhteşem bir yeni yıl için geri sayım başladı! Yeni yılda ihtiyacın olacak pek çok mutlu edici detay, Penti.com’da!

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Yeni Yıl Hedeflerinde Neler Var? - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
kışın vazgeçilmez çoraplarını nasıl kombinliyorsun
Kışın Vazgeçilmez Çoraplarını Nasıl Kombinliyorsunuz?

Mevsim sonbahar, mevsim kış… Hem soğuktan korunup, hem de estetik giyinmek biraz zor oluyor haliyle. Sezonun modasını yakalamak ve şık...

Kapat