Arama Yap

Yeni Yıl Parti Makyajın Nasıl Olmalı?

Yeni Yıl Parti Makyajın Nasıl Olmalı?

Yeni yıl partisi için makyaj denemeleri başladı mı? Parti makyajınız nasıl olmalı? Makyaj dünyasında neler moda? Gelin parti makyajı için birlikte seçenekler üretelim ve partinin en hoş makyajı sizde olsun!

Yeni Yıl Partisinin En Güzel Makyajı

kırmızının büyüsü

1. Kırmızının Büyüsü
Yeni yıl demek, kırmızı rengin zirvede olması demek. Makyaj ve kırmızı renkleri yan yana gelince de herkesin aklına kırmızı rujlar geliyor. Yeni yıl partisi makyajınızda kırmızı bir heyecan yakalamak zor değil. Göz makyajında sade ve ten renginize uygun tonlar kullanın. Allık olarak da göz makyajınızdaki gibi doğallığı tercih edin. Rujunuzu ise, yumuşak, doğal ve klasik bir kırmızıdan seçin. Saçlarınızı açık ve sade bir şekle sokun ki, kırmızının büyüsünü azaltmasın. Hepsi bu.

Egzotik Toprak Tonları

2. Egzotik Toprak Tonları
Makyaj yaparken doğallığı arayan ve önemseyenlerdenseniz, toprak tonları tam size göre. Yeni yıl partisi için kahve tonlarında bir makyaj tercih edebilirsiniz. Gözlerinizde kahve tonlarında, aşırı uçlarda olmayan bir makyaj tercih edin. Allık olarak bronzun yumuşak dokunuşları, ruj için de keskin çizgileri olmayan bir kahve tonu tercik edin. Böyle natürel bir makyaja mat ya da parlak bir ruj iyi gitmeyebilir, aklınızda olsun. Bu makyajın dalgalı saçlarla güzel gideceğini de söylemeden geçmeyelim.

Baş Döndüren Zümrüt

3. Baş Döndüren Zümrüt
Değerli bir kristal gibi görünen gözlerle, Kleopatra’yı kıskandırabilirsiniz. Zümrüt tonlarında ışıltılı bir makyaj için, farınızı keskin hatlı olarak kullanın. Gözünüzü çevreleyen bir far ve sivri uçlara sahip. Allık ve rujda çok doğal ve masum renkler tercih etmeyi unutmayın. Şık bir topuz ile makyajı öne çıkarabilirsiniz.

Çekici Modernizm

4. Çekici Modernizm
Doğal tonlar, doğadan gelen güzellik gibi bir şey işte. O zaman o doğal güzelliği makyajınızda yakalayın. Gözlerinizi yukarı çeken bir far uygulayın. Far renginizi aynı palet ve renk skalası üzerinden harmanlayarak kullanın. Bu paletteki renklerin allık olarak da kullanabileceğin kadar doğal olmasına özen gösterin. Tatlı kırmızı ruj ile makyajı tamamlayın. Saçlarınızda doğallık, modern görümü tamamlayacaktır.

Gecenin yıldızı ve güzel makyaj sahibesi olmaya hazırsınız. Makyajınızla partiye katılmadan önce mutlaka evde birkaç deneme yapmayı ihmal etmeyin. Yılbaşı partisinde makyaj tazelemek için yedekleri yanınıza almayı hatırlatmak da bizden olsun.

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Yeni Yıl Parti Makyajın Nasıl Olmalı? - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
yeni yıl 7 hediye
Yeni Yılda Arkadaşların İçin 7 Hediye Önerisi

Yeni yıla çok az bir zaman kaldı. Yeni yıl hediyesi telaşı hepimizi sardı. Yeni yıl hediyesi konusunda işler nasıl gidiyor?...

Kapat