Arama Yap

Yeni Yıl Partisine Hazır Mısın?

Yeni Yıl Partisine Hazır Mısın?

2018’e sayılı günler kaldı! Tam bir hafta bile yok artık, gerçekten de sadece sayılı günler var… Peki yeni yıl partisine hazır mısınız? “Yılbaşı partisine hazır olmak da ne demek, giyinip süslenip gideceğim işte.” demeyin. O kadar basit değil. Sonuçta koskoca yeni bir yıla giriyoruz! Hadi gelin ve yılbaşı partisine birlikte hazırlanalım.

Yeni yıl partisine hazırlanıyoruz!

giyim kuşam

1. Giyim kuşam
Bir yılı bitirmek ve yeni bir yıla başlamak, biraz özen ister. Yılbaşı kombini için aklınızda neler var? Yeni yıl partisine hazır olmanın ilk adımı ne giyeceğinize karar vermek. Kış sezonun en sevilen tarzı, taşlı, pullu ve payetli kıyafetler. Buna ek olarak, kadifenin ne kadar sevilerek kullanıldığından da sık sık bahsettiğimizi hatırlarsınız. Sezon modasını taşıyan bir elbise, geceyi harika yaşamanız için iyi bir başlangıç olabilir.
Transparan kumaşların ve özellikle file görünümün de bu sezonun yükselen yıldızları olduğundan bahsetmeden geçmek olmaz. Kombinlerinizi tamamlayacak harika iç giyim ve çoraplar Penti’de.

saç ve makyaj

2. Saç ve makyaj
Yeni yıl partisinde hazır olmanın bir diğer adımı da saçınızdan ve makyajınızdan geçiyor. Saç konusunda partinin atmosferine göre bir tercihte bulunun, düğün topuzu yapmayacağınıza eminiz 🙂 Makyaj konusunu ise asla şansa bırakmayın. Sezonun popüler makyaj trendlerini hızlıca hatırlayalım… Bu sezon gözler için çok renkli geçiyor. Dumanlı gözler, duman rengi haricinde pek çok renk ile kullanılıyor. Bu renklilikten nasibinizi mutlaka alın.
Pastel görünümlü, yumuşak ve narin makyajın da çok sevilerek kullanıldığından bahsetmeden geçmeyelim. Pastel tonlarda yapılan makyajlar için tek tavsiyemiz, sade bir makyaj yapmak istersen “sıradan” bir makyaj yapma tuzağına düşmemenin. Mesela far ya da ruj kullanımında biraz daha cesur olun.

Yeni yıl dilekleri

3. Yeni yıl dilekleri
Yeni yıl partisi muhakkak çok renkli geçecektir. Partiye biraz daha renk katmak için keyifli bir sürpriz hazırlayıp, herkesi şaşırtabilirsiniz. Dev bir kavanoz, bolca kağıt ve kalem. Şimdi renkli kağıtlara, renkli kalemlerle birbirinden güzel dilekler yazma zamanı! Yılbaşı dileklerini unutan sevdiklerinize siz güzel bir dilek armağan edin. Yılbaşı niyetçisi olup, yıl boyu keyifle hatırlanabilirsiniz.

Yeni yıl hediyeleri

4. Yeni yıl hediyeleri
Yeni yıl partisine hazırlananların çok iyi bildiği şeylerden biri de yeni yıl hediyelerinin seçimi. Katılacağınız yılbaşı partisi kalabalık bir yerde olacaksa, elinizde dev hediye paketleri ile dolaşmak istemeyeceğinizi hatırlayın, ufak ve keyifli hediyeler her zaman en değerli olanlardır. Harika hediye seçenekleri için Penti’ye göz atın.

Yeni yıl partisinin tadını çıkarmak için hazır olmak işte bu kadar kolay. Şimdi dilekler tutulsun ve yeni yıl başlasın

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Yeni Yıl Partisine Hazır Mısın? - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
sezonun ikonik parçaları
Sezonun İkonik Parçaları

Kış şıklığı bir başka, kış şıklığı bambaşka… O sarıp sarmalayan renkler, sıcak his ve güzel kompozisyon ile mevsimin tadını çıkarabilirsiniz....

Kapat