Arama Yap

Yeni Yıla Girerken Olmazsa Olmaz Parçalar

Hepimizin içini yeni yıl ruhu sarmaya başladı bile. Yaklaşan 2021 yılı için planlar, istekler, hayaller gözden geçirildi. Artık işin eğlenceli kısmına geçiş yapabiliriz değil mi? Hayatımıza neler katacağını bilmediğimiz yeni bir seneye girerken hem evimizi hem sevdiklerimizi hem de kendimize bir şeyler almanın eğlencesine yani yeni yıla girerken olmazsa olmaz parçaları incelemeye hazır mısın? 

Yeni yıl ruhunu evimizde yansıtmak o kadar kolay ki. Yıl başının deseni ekose, tadı sıcak çikolatadır. Alacağımız birkaç ekoseli kırlent ve birkaç yeni yıl süsü ile evde kendimizi kolayca yeni yıl ruhuna sokabiliriz. Bir de üzerine içimizi ısıtan sıcak çikolatayı içerken izleyeceğimiz diziler ve filmler eklenince en keyifli zamanlar ortaya çıkar. 

Peki ya arkadaşların? Arkadaşlarına alacağın ufak hediyelerle yeni yılın olmazsa olmaz güzelliklerini onlarla paylaşabilirsin. Bu hediyeler ne peki diyor olabilirsiniz. Örneğin kalın kalın ayakları sıcacık tutan çoraplar ve panduflar, yeni yıl ruhunu içinde taşıtacak kırmızı çamaşırlar. Hatta arkadaşınla kendine alacağın bir örnek şeylerle yeni yılın olmazsa olmazlarını hep birlikte üzerinizde taşıyabilirsiniz.

Yeni yıl ruhunu üzerinde taşıyacağın olmazsa olmaz şeylerle evde keyifli ve eğlenceli zaman geçirmek istiyorsan çok doğru yerdesin. Yeni yılın olmazsa olmaz rengi kırmızı deseni ise ekose değil mi? Evde her anına eşlik edecek ekoseli pijama altları ile tüm gün sıcacık olacaksın.

İşte yeni yılın olmazsa olmazları ile kendine, evine ve arkadaşına enerji vermek bu kadar kolay. Biraz kırmızı biraz ekose işte tamamdır. Yeni yılın enerjisi üzerinizden eksik olmasın.

 

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Yeni Yıla Girerken Olmazsa Olmaz Parçalar - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Yeni Yılda Yeni Kararlara Var Mısın?

Yeni yıl ruhu yavaş yavaş gelmeye başladı. Soğuyan havalar yaprak döken ağaçlar ve girmek üzere olduğumuz aralık ayı bizleri yeni...

Kapat