Arama Yap

Yeni Yılda Yeni Kararlara Var Mısın?

Yeni yıl ruhu yavaş yavaş gelmeye başladı. Soğuyan havalar yaprak döken ağaçlar ve girmek üzere olduğumuz aralık ayı bizleri yeni yıl ruhuna sokuyor. Yavaş yavaş süslenmeye başlayan sokaklar bize gelecek yeni yıla umutla bakmamızı sağlıyor.

Yeni yıl demek sizce ne demek? Bizce yeni yıl gelecek sene için daha umutlu olmak, daha mutlu olmak ve yenilikler, yeni kararlar demek.

Zorlu fakat birçok şey öğrendiğimiz koca bir yılı geride bırakmak üzereyiz. Şöyle bir geriye dönüp baktığımızda kendimize neler söylemek istiyoruz? Geçen yıl sonunda yaptığımız planları, kurduğumuz hayalleri ne kadar gerçekleştirdik? Eğer yapamadığını düşünüyorsan hiç üzülme. Önümüzde bir şeylere başlamak için hala zaman var. Peki ya yeni kararlar? 

Yeni alacağın kararlarını ve hayallerini hep göz önünde tutmanın çok eğlenceli ve kolay bir yolu var. Hayal Panosu ☺

İşte hayallerini ve planlarını görmek bir hayal panosu kadar kolay. Malzemeler çok basit. Bir pano, biraz kağıt ve birkaç renkli kalem. İşte hazırsın. Hayal panonu oluşturmak için yapman gerekenler çok kolay. İsteklerini, hayalleri, planlarını kağıtlara yaz, çiz nasıl istersen. Dilersen işi büyütüp fotoğraf çıktılarını da panoya ekleyebilirsin. Süslemesi sana kalmış.

İşte birkaç küçük motivasyon ile hayallerine ve planlarına artık daha yakınsın. Yeni yılda kendini daha iyi hissedeceğin her şey için sayfamızı ziyaret etmeyi unutma! 

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Yeni Yılda Yeni Kararlara Var Mısın? - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Yılın En Pembe Hali Başladı!

Hepimizin en sevdiği indirim dönemleri başladı. Sen de indirim dönemlerini asla kaçırmayanlardan mısın? O zaman sana güzel bir haberimiz var....

Kapat