Arama Yap

Yılbaşı Ruhuna Girmenizi Sağlayacak Ev Ürünleri

Yılbaşı Ruhuna Girmenizi Sağlayacak Ev Ürünleri

Yılbaşının gelişi sana da mutluluk getirmiyor mu? Bizce yılın en güzel ve eğlenceli zamanlarından biri!

Yılbaşı ruhuna girmek içinse sana önerebileceğimiz ev ürünleri saymakla bitmez. Böyle söyledik diye sakın ürünlerimizi sadece yılbaşı partilerine özel sanma. Çünkü bizce yeni yılın en güzel kısımlarından biri de sakince evde kutlamak ve tatilin tadını çıkarmak…

Yalnız olman ya da parti vermeyecek olman bu güzel yeni yıl ruhunu kaçırmana engel olmasın! Bu yüzden, haydi gel birlikte birbirinden tatlı ürünlerimizi inceleyelim!

 

Ev Terlikleri

 

Penti’nin birbirinden tatlı ev terliklerimizi gördün mü ? Yeni yıl ruhunu en sevimli şekilde benimsemek istiyorsan bu terlikler tam senlik diyebiliriz! Terlikler o kadar şeker ki, giydiğinde bakmaya doyamayacaksın ve yüzüne de en az terlikler kadar şeker bir gülümseme yerleşecek. Yani Penti bu yıl da, #HepBenimle diyebilmen için yılbaşında bile asla yalnız bırakmayacak!

 

Çoraplar

Yılbaşı sence de kırmızı çoraplar demek değil mi? Kışın en soğuk zamanında hem kumaşıyla hem de sevimliliğiyle içini ısıtacak bu çoraplar, yılbaşı gününün favorisi olacağı gibi aynı zamanda da yeni yıl için tatlı bir hediye alternatifi! Yeni yıla sakın kırmızı çoraplarını giymeden girme! Çünkü biz bunların sana tüm yıl şans getireceğine inanıyoruz!

 

Pijama

Evde oturmanın tadı, rahat mı rahat Penti pijamalarla çıkar. Sen yeni yılın ışıl ışıl ruhunu her eşyanda hissedebil diye, Penti bu pijamaları tasarladı! Kırmızı ve beyazın harika uyumuna ve bu tatlı takıma hayır demek imkansız!

Tahmin ediyoruz ki sen de bizim gibi, evde aynaya baktıkça mutlu olanlardansın!

 

Kırmızı Gecelik

İşte geldik asıl parçaya… Yılbaşında kırmızı giymenin şans getirdiğinde inanmıyorum diyen yoktur herhalde! Her detayıyla yeni yıl ruhunu yansıtan bu kırmızı gecelik, sana gelecek yılda çok şans getirecek! Bu yüzden de, şimdiden sepetine eklemeyi sakın unutma!

Sana önereceğimiz birbirinden güzel yeni yıl alternatiflerimiz  bu kadardı. Nerede olursan ol, yılbaşı ruhunu en güzel şekilde yaşaman için Penti hep seninle birlikte olacak!

Şimdi seni hemen ürünlerimizi incelemen için www.penti.com.tr adresine ya da, en yakın mağazamıza bekliyoruz! Yeni yılda da bol bol Penti dilemeyi unutma! ☺

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Yılbaşı Ruhuna Girmenizi Sağlayacak Ev Ürünleri - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Penti’den Yepyeni Bir Koleksiyon: Party Collection

Yazdan çıktık ve en sevdiğimiz etkinliklerin zamanı da geldi: Kış partileri! Biz kadınlar hem rahat hem de şık olmak isteriz...

Kapat