Arama Yap

Yılbaşını Geçirebileceğin 4 Şehir Önerisi

Yılbaşını Geçirebileceğin 4 Şehir Önerisi

Yeni yıl hazırlıkları nasıl gidiyor? Yeni yıla nasıl girersen, öyle devam eder derler bilirsiniz. Hazırlık işlerini biraz sıkı tutmakta fayda var. Yen yılı hani şehirde karşılamak istersiniz? Hala bir plan yapmadıysanız güzel önerilerle yeni yıl hazırlıklarınıza eşlik edelim. İki tane yerli, iki tane de yabancı şehir seçtik. Dilediğiniz gibi eğlenmek için planları hazırlama zamanı!

istanbulda yılbaşı

Yılbaşını Nerede Geçirelim: İstanbul
İstanbul, ülkemizin eğlence başkenti de sayılabileceği için ilk seçeneğimiz kesinlikle İstanbul. İstanbul’da yeni yıl için dilediğin eğlenceyi bulabilirsin. İsterseni sade ve zarif bir yemek, konser ya da sokak kutlamaları her şey var… Yeni yılı İstanbul’da karşılamaya karar verirsen, kalabalık bir arkadaş grubu ile plan yapmaya özen göstermeli. Çünkü dostlarla birlikteyken her şey daha keyifli. İstanbul’da yeni yıl partisi için dikkat etmeniz gerekenleri unutmayın… Yemek ve eğlence için rezervasyonunuzu erkenden yapın. Son dakikaya kalırsanız, yer bulmak imkansız olabilir. Bizden söylemesi.

yılbaşında eskişehir

Yılbaşını Nerede Geçirelim: Eskişehir
Eskişehir, kışları soğuk ve güzel, yazları sıcak ve çok güzel bir şehrimiz. Eskişehir, yılbaşını geçirmek için size harika bir seçenek gibi gelmeyebilir. Küçük bir Anadolu şehri gibi görünen bu Eskişehir, sizi şaşırtmaya hazır. Yeni yıl partisi için birbirinden renkli partilere ev sahipliği yapan Eskişehir’i mutlaka düşünün. Eskişehir, gitmek için bir bahaneniz olmadan gidebileceğiniz muhteşem yerlerden. İlle de bahane arıyorsan, yeni yıl en güzel bahane! Gitmeden önce konaklama ve eğlence rezervasyonu konusunu çözmeyi ihmal etmeyin.

yılbaşında paris

Yılbaşını Nerede Geçirelim: Paris
Paris, eğlence konusunda harika bir şehir. Günü ve gecesi harika olacak bir yılbaşı kutlaması organize edebilirsiniz. Paris’te Eyfel Kulesi’nin ışıklandırmasını izleyebilir, birbirinden güzel küçüklü büyüklü mekanlarda eğlenebilir, sokakların tadını çıkarabilirsin. Unutulmaz bir yılbaşı eğlencesi olacağı belli oluyor. Paris’te güvenlik konusunda çok dikkatli olmanız şimdiden önerelim.

yılbaşında viyana

Yılbaşını Nerede Geçirelim: Viyana
Dans etmeyi seviyorsanız, dansın başkenti sayılabilecek Viyana’da çılgınca eğlenebilirsiniz. Unutulmaz bir yılbaşı partisi için Viyana’nın birbirinden güzel mekanlarından birini tercih edin ve eğlenmeye bakın. Ara sokaklardan karşınıza çıkabilecek partilere mutlaka bir göz atın. Zaman ve tarihi unutarak yeni yıla merhaba deyin. Üstelik, geceyi Türk mahallesinde çorba içerek bitirme şansınız da var.

Yeni yıla merhaba demek için dostlarla olmak en güzel şey. Toplanın ve yolculuk planlarını hazırlayın.

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Yılbaşını Geçirebileceğin 4 Şehir Önerisi - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
2018'in modası nasıl
2018’in Modası Nasıl?

Yeni bir yıla girmek için geri sayım başladı bile. Eski yılın son günleri yavaş yavaş ardımızda bırakıyoruz. Yeni yıldan beklentilerimiz...

Kapat