Arama Yap

Yırtık Kotlar Asla Sırasını Savmıyor

Yırtık Kotlar Asla Sırasını Savmıyor

Yırtık kotlar her yerde! Tam olarak her yerde. Pantolon formunda yırtık kotlar, etek, elbise, ceket, bluz ve hatta mutfak önlüğü şeklinde yırtık kot görmek mümkün. Nedir bu yırtık kotların olayı, neden bu kadar popüler oldular? Yırtık kotlar asi ve heyecanlı ruhumuzun bir temsili gibiler. Yırtık kot kumaşından tasarlanmış bir şeyler giymek bizi enerjik ve mutlu hissettiriyor. Üstelik yırtık kot deyip geçemeyiz, çok tarz ve trendi bir tarafları da var bu yırtık kotların. Bir kaç kombinle yırtık kotları tanımaya adım atalım.

Yırtık kotlarla ilgili kısa kısa bilgiler:
– Yırtık kot pantolonlar kendi içinde ikiye ayırılır: Dizleri yırtık olanlar ve kalça kısmı yırtık olanlar. Bu noktada bir seçim yapmanız gerektiğinde, ya birini seçin ya da ötekini. İkisi bir arada olmaz.
– Yazın kot şort giymeyi seviyorsanız bu şort kesinlikle yırtık kot şort olmalı. Öyle efendi efendi kesilip biçilmiş bir kot şort asla olmaz.
– Yırtık kot ceketleri biraz süslemek hiç fena fikir değil. Siyah dantellerle asi, beyaz incilerle narin bir görünüm yakalamak sizin elinizde.

Yırtık Kot Pantolon ve Tişört Kombini
Yırtık kot pantolonunuzu seçtiniz ve üzerinde bir tişört giydiniz. Peki her şey bitti mi? Hayır. Şimdi süreci başa sarıyoruz. O kot yeterince bol mu? Yeterince yüksek belli mi? Bu iki detay önemli. Sezonun yırtık kot pantolonları bugün “mom jeans” denilen kalıpta. Biraz bol, yüksek belli ve düz paçalı. Pantolon seçimi tamam. Sıra tişörtte… Beyaz ve oversized bir tişört seçebilirsiniz. Hem çok moda, hem çok uyumlu. Ayakkabı ve çanta seçiminde ise, gideceğiniz mekana göre seçim sizin. Bir stiletto da olur, bir spor ayakkabı da…

Yırtık Kot Etek Kombin Önerileri
Yırtık kot etek konusu biraz hassas. Kot etekler, özellikle de mini boylarda, çok çekici ve yeterli dekolteye sahip parçalar oluyorlar. Üstten giyeceğiniz kıyafette dengeyi yakalamak çok önemli haliyle. Üstten giyeceğiniz bluzlar normal, sade ve eteğin şıklığını öne çıkarır şekilde olmalı.

Yırtık Kot Şort Çekiciliği
Yırtık kot pantolonlarınızı file gibi çekici çoraplarla kombinlemeden, yırtık kot modasını tamamlamış olmazsınız, bizden söylemesi.

Yırtık kotları sevin, bulduğunuz yerde sepete atın. Bu trend bitmez, yırtık kotlar olmadan bu yaz geçmez.

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Yırtık Kotlar Asla Sırasını Savmıyor - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Vücudunuza İyi Gelecek 6 Yoga Hareketi

Yoga… Hem bedene, hem ruha çok iyi gelen bir şifa metodu diyebiliriz yoga için. Yoganın tarihi ve kökleri binlerce yıl...

Kapat