Arama Yap

Tatil Valizinde Neler Olmalı?

Tatil Valizinde Neler Olmalı?

Yaz tatiline çıkarken yanınıza neler almalısınız? Bir yanda olmazsa olmaz temel ihtiyaçlar var, öte yanda da son moda olan parçalar. Bu ikisinin arasında da her şeyi içine sığdırmanız gereken bir valiz var. Gelin tatil valizinizde neler olmalı birlikte bakalım.

2018’in En İyi Tatil Valizi

1. Uzun Elbiseler
2018 yazına damga vuracak olan parçalardan biri kesinlikle uzun elbiseler. Bir ya da 2 tane uzun elbise edinin ve valize yerleştirin. Penti’nin yeşil, baskılı Garden elbisesi bunlardan bir tanesi olabilir.

2. Kimono ve Kaftan
Plaj giyimi trendleri kimono ferahlığını ve kaftan konforunu ön plana çıkarıyor. Bu iki parçanın aynı zamanda ne kadar çekici olduklarını söylememize gerek var mı? Penti’nin plaj giyim koleksiyonuna bir göz atın.

3. Hasır Çanta
Bu yaz hem plajda hem de şehirde hasır çanta rüzgarı eseceğinden bahsetmiştik. Plaj çantanızı hasır olanlardan seçin ve valize yerleştirin.

4. Tulum
Hem kısası hem de uzunu… Yine plajda da, şehirde de rahatça giyebileceğiniz bir parça: Tulum. Tulumlar yazın bütün mutluluğunu yansıtan parçalar. Tatil valizinizde bir ya da iki tulum bulundurmak hem fonksiyonel hem de trendi bir seçim olur.

5. Sandaletler, Terlikler
Bilekten bağlamalı ve yüksek topuklu sandaletler bu yaz çok moda. Bir de düz ve rahat terlikler… Bu ikisi elbise, tulum ve şortlarınızla uyumlu olarak kullanabileceğiniz parçalar. Valize ekleyin.

6. Şapka
Tabii ki hasır olanlardan bir tanesi… Tarzınızı tamamlayacak ve güneşten korunmasına yardımcı olacak.

7. Bikini ve Mayo
Birden fazla bikini ve mayo edinmenizde fayda var. Sık sık değiştirip konforlu bir kullanım yakalabilirsiniz. Sezonun en güzel bikini ve mayoları tam burada!

8. Havlu
Plaj havlusu olarak kum toplamayan ve hızlı kuruyan bir taneyi tercih edin. Penti’nin plaj havlularına buradan göz atabilirsiniz.

9. Güzellik Kiti
Kişisel bakım eşyalarınızı tek çantada toplayın ve valize yerleştirin. Şampuan, sabun, duş jeli, nemlendirici, saç fırçası, ağız bakım ürünleri, makyaj ürünleri… Hepsi valize.

Ne dersiniz, unuttuğumuz bir şey var mı? Unuttuklarımızı ya da önerilerinizi bize Instagram hesabımızdan yazabilirsiniz.

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Tatil Valizinde Neler Olmalı? - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Haziran Ayında Burçları Neler Bekliyor?

Bu ayın kilit kelimesi DEĞİŞİM! Haziran 2018 burç yorumlarınızda değişimin ve gelişimin işaretlerini takip etmeyi unutmayın. Haziran Ayında Burçları Neler...

Kapat